Skocz do zawartości

wtryskiwacz nie podaje paliwa


jerro

Rekomendowane odpowiedzi

Uno nie chce odpalić icon_eek.gif

1) iskra - jest

2) paliwo przy wtryskiwaczu - jest

3) pompa paliwa - była - jest nowa - to nie ona była przyczyną angryfire.gif

4) czujnik położenia wału - był - jest nowy - to nie on był przyczyną angryfire.gif (mam do sprzedania zlosnik.gif)

5) wtryskiwacz - podmieniany dwoma innymi wtryskiwaczami - dalej nie puszcza paliwa icon_eek.gif

6) po wlaniu benzyny bezpośrednio na przepustnicę auto odpala beksa.gif

Pisząc wtryskiwacz mam na myśli to urządzenie siedzące w tej metalowej kopule wtryskiwacza. Paliwo też tam dochodzi, bo po wyjęciu tego urządzenia z wtryskiwacza jest pełno benzyny icon_eek.gif. Ale wtryskiwacz ani po pierwszym przekręceniu kluczyków, ani przy kręceniu rozrusznikiem nie puszcza ani kropli paliwa icon_eek.gif

pomóżcie frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo się zaciął albo komp nim nie steruje

prąd na nim jest hmm.gif

dwa inne wtryskiwacze były podmieniane hmm.gif

da się to jakoś sprawdzić czy rzeczywiście komp jest walnięty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź ciągłość obwodów:

- wtryskiwacza z rezystorem mierząc na złączu od kompa.

- jednego z zielonych przewodów idących do cewki względem odpowiedniego pinu w kości od kompa

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z kabli idących do kompa nie miał ciągłości (jeszcze dopytam mechanika od czego to był przewód) angryfire.gif

Podsumowując:

wymieniłem pompę, wtryskiwacz, komputer i czujnik położenia wału biglaugh.gif - a powodem nieodpalania był przewód za 1.20 zł zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

kocham ten samochód serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeden z kabli idących do kompa nie miał ciągłości (jeszcze dopytam mechanika od czego to był

> przewód)

> Podsumowując:

> wymieniłem pompę, wtryskiwacz, komputer i czujnik położenia wału - a powodem nieodpalania był

> przewód za 1.20 zł

> kocham ten samochód

Widzisz to tak jak w starym kawale:

Spieprzyło się panockowi noffe auto, a że mechaniką on sie nie zajmował zapchał fure do pobliskiej chałupy.

Z chałupy wylazł kmiotek z młotkiem, chwilę pogmerał, yebnął trzy razy i auto odpaliło zlosnik.gif

I na koniec rachunek - 103 $ zlosnik.gif

- Panie, ale czemu tak drogo ooniee.gif, przecież pan tylko młotkiem stuknął icon_rolleyes.gif

- Widzisz panocku grinser006.gif te 3$ to za stuknięcie młotkiem, a te 100$, za to ,że wiedziałem gdzie stuknąć skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.