Skocz do zawartości

Stacja 2 din - problem z dźwiękiem


Kysior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tata kupił do swojego Aurisa radio takie jak w poniższym linku:

Allegro

Radio to jakiś chińczyk na windows CE.

Sprzęt fajnie dopasowany do deski rozdzielczej, ale jest problem. Odtwarzając z pendriva pliki mp3 ucina tak jakby 2-3 sekundy początku.

Ma wgraną Do niego automapę i tu jest podobnie - jeśli jest ustawione, że podczas nawigacji działa radio, to znowu włączenie komunikatu automapy wyłącza na chwilę radio, ale zanim zacznie odtwarzać komunikat AM to 1 lub 2 sekundy są ucięte i nie słychać całego komunikatu frown.gif

Spotkał się ktoś może z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Tata kupił do swojego Aurisa radio takie jak w poniższym linku:

> Allegro

> Radio to jakiś chińczyk na windows CE.

> Sprzęt fajnie dopasowany do deski rozdzielczej, ale jest problem. Odtwarzając z pendriva pliki mp3

> ucina tak jakby 2-3 sekundy początku.

> Ma wgraną Do niego automapę i tu jest podobnie - jeśli jest ustawione, że podczas nawigacji działa

> radio, to znowu włączenie komunikatu automapy wyłącza na chwilę radio, ale zanim zacznie

> odtwarzać komunikat AM to 1 lub 2 sekundy są ucięte i nie słychać całego komunikatu

> Spotkał się ktoś może z podobnym problemem?

to dopiero początek problemów - zobaczysz frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to dopiero początek problemów - zobaczysz

wiesz, to już drugie tego typu radio mojego taty. Tamto sprzedał, bo to lepiej pasuje do deski (tamto było 2Din plus ramka). Jakościowo mu pasuje, namówiłem go tylko, żeby w razie czego zostawił sobie jednak oryginał - będzie miał do czego wrócić.

A jakich problemów się spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz, to już drugie tego typu radio mojego taty. Tamto sprzedał, bo to lepiej pasuje do deski

> (tamto było 2Din plus ramka). Jakościowo mu pasuje, namówiłem go tylko, żeby w razie czego

> zostawił sobie jednak oryginał - będzie miał do czego wrócić.

> A jakich problemów się spodziewać?

wszelakich od pierdół utrudniając życie do żywego ognia (ostatnio DYMIŁO mi się z tego typu urządzenia 1minute po zainstalowaniu w aucie - mina właściciela nie do opisania wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszelakich od pierdół utrudniając życie do żywego ognia (ostatnio DYMIŁO mi się z tego typu

> urządzenia 1minute po zainstalowaniu w aucie - mina właściciela nie do opisania

Oki, to na moim tacie wrażenia nie zrobi, dopóki się nie stanie. A czy można coś zrobić z przycinaniem początków? Poza sprzedaniem radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Tata kupił do swojego Aurisa radio takie jak w poniższym linku:

> Allegro

> Radio to jakiś chińczyk na windows CE.

> Sprzęt fajnie dopasowany do deski rozdzielczej, ale jest problem. Odtwarzając z pendriva pliki mp3

> ucina tak jakby 2-3 sekundy początku.

> Ma wgraną Do niego automapę i tu jest podobnie - jeśli jest ustawione, że podczas nawigacji działa

> radio, to znowu włączenie komunikatu automapy wyłącza na chwilę radio, ale zanim zacznie

> odtwarzać komunikat AM to 1 lub 2 sekundy są ucięte i nie słychać całego komunikatu

> Spotkał się ktoś może z podobnym problemem?

tak oraz z wieloma innymi przypadkami, to sa chińskie imitacje stacji 2din, nie beda działac i tyle, szkoda Waszy pieniadzy smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A że tak jeszcze zapytam - masz pomysł, skąd do tego aktualizacje ściągać?

zajmuję się tylko markowymi urządzeniami, które mają PEŁNE wsparcie od strony producenta a w tym wypadku ?? nie mam pojęcia - ale życze szczęscia bo wiem, że nie jest z nimi łatwo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.