Skocz do zawartości

Pamietacie te glosniczki?


kenny

Rekomendowane odpowiedzi

http://jtp.ldc.pl/JTP/car_audio/oferta/index.php?cat_id=2&man_id=58&prod_id=1434

Phase acoustic PA1601. Jakis czas temu w prasie prawie sie posikali spineyes.gif ,ze te glosniki w cenie 499zl sa rewelacyjne. Pozniej cena wzrosla o 100zl ,a owa gazetka upadla spineyes.gif. Czemu tak malo mowi sie o tym zestawie na forach? Czyzby nikt jeszcze nie zweryfikowal jak one graja? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://jtp.ldc.pl/JTP/car_audio/oferta/index.php?cat_id=2&man_id=58&prod_id=1434

> Phase acoustic PA1601. Jakis czas temu w prasie prawie sie posikali

> ,ze te glosniki w cenie 499zl sa rewelacyjne. Pozniej cena

> wzrosla o 100zl ,a owa gazetka upadla . Czemu tak malo mowi sie

> o tym zestawie na forach? Czyzby nikt jeszcze nie zweryfikowal

> jak one graja?

Juz tak pomijając jakość tych przetworników to zastanawiające jest jedno zjawisko. Ze niektóre głosniki po ukazaniu sie ich testów w gazetce i po otrzymaniu pozytywnych opini nagle robią sie drozsze jakby koszt produkcji wzrósł. tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kupować te Phase... testował je dla mnie kolega on tez odlozyl jeden model dla mnie, ja jednak nie mialem kasy a jak tydzien pozniej powiedzialem ze juz kase mam to sie okazalo ze niestety ale cena wzrosla.... czemu? bo za wiele sie ludzi dowiedzialo ze sa dobre - no to trzeba bylo zwiekszyc cene - ot polska mentalnosc...

dlatego wybór padł na TEC TTE6 i jestem zadowolony, choc dopiero zmiana napedu, kabli i montazu na mdf pokaze ich oblicze... no ale nie wszystko na raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.