Skocz do zawartości

Toyota Land Cruiser - 50 series 1968


Rekomendowane odpowiedzi

> W dalszym ciągu można kupić Toyotę LC w wersji 70, która mocno nawiązuje do modelu, który pokazałeś

Mozna.Ba sprzedaje sie tego kilka tysiecy sztuk rocznie u mnie. 200series and 70 series jesli dobrze pamietam zeszlo ok 14,000 w zeszlym roku. 150series sa liczone osobne.

tmp275367090546.jpg

Zreszta ikonka_photo2.gif z dzis

tmp275367090546.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mozna.Ba sprzedaje sie tego kilka tysiecy sztuk rocznie u mnie. 200series and 70 series jesli

> dobrze pamietam zeszlo ok 14,000 w zeszlym roku. 150series sa liczone osobne.

> Zreszta z dzis

Brak foty frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mozna.Ba sprzedaje sie tego kilka tysiecy sztuk rocznie u mnie. 200series and 70 series jesli

> dobrze pamietam zeszlo ok 14,000 w zeszlym roku. 150series sa liczone osobne.

> Zreszta z dzis

Koleżanka z pracy była u Was na wakacjach w grudniu.

Na zdjęciach które pokazywała była właśnie taka Toyota. Twierdziła że auto miało przejechane niecałe 10tyś km i było z 2010 roku.

Nikt nie chciał wierzyć, bo wygląda jak z filmu "Pożegnanie z Afryką" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kangur to ten wielki zderzak z przodu na kangury i na górze ma jakieś białe rury poprzyczepiane

trzeba bylo mowic ze o bull bar chodzizlosnik.gif. Z drugiej strony moglem skojarzyc

crazy.gif.

Te rury pod katem z przodu sa na wedki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.