Skocz do zawartości

obroty szaleja


maximuss

Rekomendowane odpowiedzi

Help frown.gif

kłopoty zaczeły sie 2 tygodnie temu, przejechałem jakies 60 km, czułem ze cos słaby jest, zatrzymałem sie, postój poł godziny jakies, odpalam a ten ma 4 tyś obrotów ! , gasiłem i odpalałem kilka razy to zaczał falowac z 2.5 na 4 tys. ale spoko odstawiłem do cienia, po godzinie wszystko wróciło do normy. Czysciłem krokowca, do przepustnicy psikałem cuda do czyszczenia smile.gif i jakos jezdził, od wczoraj znów ma zawias, po odpaleniu ma jakies 0.5 tys, przerzuce na gaz to tak samo. w jezdzie obroty mu juz nie spadaja ale za to ma jakies 1100 -1200 cały czas na wolnych. sam juz nie wiem co z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Help

> kłopoty zaczeły sie 2 tygodnie temu, przejechałem jakies 60 km, czułem ze cos słaby jest,

> zatrzymałem sie, postój poł godziny jakies, odpalam a ten ma 4 tyś obrotów ! , gasiłem i

> odpalałem kilka razy to zaczał falowac z 2.5 na 4 tys. ale spoko odstawiłem do cienia, po

> godzinie wszystko wróciło do normy. Czysciłem krokowca, do przepustnicy psikałem cuda do

> czyszczenia i jakos jezdził, od wczoraj znów ma zawias, po odpaleniu ma jakies 0.5 tys,

> przerzuce na gaz to tak samo. w jezdzie obroty mu juz nie spadaja ale za to ma jakies 1100

> -1200 cały czas na wolnych. sam juz nie wiem co z tym zrobic.

Poruszaj wiązką przewodów od tps i krokowca albo od razu podepnij pod komputer i podaj oba parametry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poruszaj wiązką przewodów od tps i krokowca albo od razu podepnij pod komputer i podaj oba

> parametry...

Nie mam mozliwosci wpiecia sie pod kompa niestety.

Odłączyłem właśnie akumulator, wczesniej wpsikałem znów cudowny płyn do przepustnicy, jeszcze raz wyczysciłem krokowca, wiązkami tez ruszałem. Obroty ma na 1 tys(wg obrotomierza) ale te falowania i zawiasy wychodzą po przejechaniu kilku km. Jutro wiec wyjdzie czy pomogło. A mam małą trase do pokonania jutro w nocy (200km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pomogło? nie wiem.

Czysciłem jeszcze raz przepustnice, krokowca, odłaczałem tpsa, krokowca i aku. Obroty wróciły smile.gif:)

Dzieki smile.gif

aaaa jakiegos wigoru dostał, aż miło smile.gif mogło mu sie cos poprzestawiać od tego że wiecznie po miescie jezdził ?

po odłaczaniu aku i czyszczeniu przepływki poprostu super. Moc wróciła smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Help

> kłopoty zaczeły sie 2 tygodnie temu, przejechałem jakies 60 km, czułem ze cos słaby jest,

> zatrzymałem sie, postój poł godziny jakies, odpalam a ten ma 4 tyś obrotów ! , gasiłem i

> odpalałem kilka razy to zaczał falowac z 2.5 na 4 tys. ale spoko odstawiłem do cienia, po

> godzinie wszystko wróciło do normy. Czysciłem krokowca, do przepustnicy psikałem cuda do

> czyszczenia i jakos jezdził, od wczoraj znów ma zawias, po odpaleniu ma jakies 0.5 tys,

> przerzuce na gaz to tak samo. w jezdzie obroty mu juz nie spadaja ale za to ma jakies 1100

> -1200 cały czas na wolnych. sam juz nie wiem co z tym zrobić.

Podobną sytuację dzisiaj w bravolocie swoim zaobserwowałem, lecz z tą małą różnicą,że ja jechałem prawie 100m na wstecznym, po czym od 1 do 3jki zbierała się tak jakbym ciągnął za sobą przyczepkę przekraczającą masę własną bravy... crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.