Skocz do zawartości

trzeci STOP w Brava


mrarek

Rekomendowane odpowiedzi

witam z sąsiedniego... grinser006.gif

powiedzta mi koledzy, czy wymiana żarówków w tym stopie jest trudna??

pytam, bo pełno widzę tych aut bez 3 stopu, a przecież nie jest tam jedna żarówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam z sąsiedniego...

> powiedzta mi koledzy, czy wymiana żarówków w tym stopie jest trudna??

Są niewymienne fabrycznie. Oczywiście dla chcącego nic trudnego ale w serwisie zakup tylko całej lampy. Jeżeli całość nie świeci to możliwe że styki między klapą a budą nie łączą wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam z sąsiedniego...

> powiedzta mi koledzy, czy wymiana żarówków w tym stopie jest trudna??

Trzeba wyciągnąć osłony plastikowe od wewnętrznej strony klapy (pamietac trzeba o wszystkich srubach - m.in tymi pod gumowymi odpojnikami) a potem samą lampę. Robota moze niezbyt trudna -ale trzeba byc delikatnym bo po w 10 letnich albo i starszych plastikach łatwo coś ukruszyć/ułamać. Nową lampę (bo tak jak pisali koledzy pojedyncze zarowki sa niewymienialne choc byli majsterkowicze ktorzy znalezli na to sposob a nawet zarowki na diody wymieniali ale to juz trzeba sie troche bawic) wsadza sie na miejsce starej i gra muzyka. Mozna kupic sam zestaw zarowek w ASO - bez klosza ale z doswiadczenia wiem ze taki stary klosz po odkreceniu sie odksztalca i nie chce za bardzo juz pasowac w otwor- tzn zostaje szpara. Dlatego lepiej kupic calą lampe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam z sąsiedniego...

> powiedzta mi koledzy, czy wymiana żarówków w tym stopie jest trudna??

Wymiana żarówek nic nie da.

U mnie z 10 paliły się 4, po rozebraniu okazało się, ze wszystkie sprawne. Winne jest co innego, tzn blaszki którymi zasilane są żarówki. Śniedzieje to. Fatalna kostrukcja, połączenia elektryczne żarówek "na przytknięcie" do tego łatwo tam o wilgoć.

Ja wstawiłem sobie (polutowane wszystko na nowych przewodach) porządne LED-y 8mm 8kandeli i mam spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.