Skocz do zawartości

Jazda na Francuskich tablicach


norian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem auto sprowadzone z Francji:

Mam dowód rejestracyjny francuski wraz z tłumaczeniem, Fakturę zakupu w Polsce, potwierdzenie zapłaty akcyzy i recyklingu.

Czy mogę poruszać się po drogach publicznych jeżeli wykupie ubezpieczenie i zrobię przegląd w SKP?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Kupiłem auto sprowadzone z Francji:

> Mam dowód rejestracyjny francuski wraz z tłumaczeniem, Fakturę zakupu w Polsce, potwierdzenie

> zapłaty akcyzy i recyklingu.

> Czy mogę poruszać się po drogach publicznych jeżeli wykupie ubezpieczenie i zrobię przegląd w SKP?

Tak, przynajmniej ja tak jeździłem przez kilka dni zanim przerejestrowałem autko.

Pamiętaj, że musisz oddać francuskie tablice w WK przy przerejestrowaniu.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Kupiłem auto sprowadzone z Francji:

> Mam dowód rejestracyjny francuski wraz z tłumaczeniem, Fakturę zakupu w Polsce, potwierdzenie

> zapłaty akcyzy i recyklingu.

> Czy mogę poruszać się po drogach publicznych jeżeli wykupie ubezpieczenie i zrobię przegląd w SKP?

> Pzdr

Możesz. Znam człowieka, który jeździ autem na takich blachach dobre 3 lata - po prostu OC kosztuje go bebechy, ale ma taką fantazję screwy.gif

BTW - shift Ci się zacina przy niektórych wyrazach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz. Znam człowieka, który jeździ autem na takich blachach dobre 3 lata - po prostu OC kosztuje

> go bebechy

Ja jeździłem Jumperem na francuskich i Jeepem na holenderskich.

Miałem badania, OC normalne tylko na polisie nie było numeru rejestracyjnego.

Jeździłem tak, dopóki nie zapłaciłem VATu w US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mogę poruszać się po drogach publicznych jeżeli wykupie ubezpieczenie i zrobię przegląd w SKP?

> Pzdr

Tego nie wiem, ja mialem inna sytuacje - rok wazny przeglad i ubezpieczenie jeszcze z francji - wiec rok tym samochodem jezdzilem na francuskich blachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Kupiłem auto sprowadzone z Francji:

> Mam dowód rejestracyjny francuski wraz z tłumaczeniem, Fakturę zakupu w Polsce, potwierdzenie

> zapłaty akcyzy i recyklingu.

> Czy mogę poruszać się po drogach publicznych jeżeli wykupie ubezpieczenie i zrobię przegląd w SKP?

> Pzdr

KAŻDY samoochód kupiony w Polsce lub za granicą wg. polskiego prawa TRZEBA zarejestrować w ciągu 30 dni...

Inna sprawa że malo kto przestrzega tego przepisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.