Skocz do zawartości

126p 84r


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie sam nie jestem do końca pewny czy temat się akurat na ten kącik nadaje, ale myślę że po części tak.

Coraz większe zainteresowanie maluszkami mamy, a że mam w garażu takiego to się pochwalę zlosnik.gif

Maluszyna jest z 1984r i jest to wersja eksportowa,ale przygotowana do sportu i wszelkich rekreacyjno-poślizgowych pojeżdżawek zlosnik.gif Siedzi w nim 1,1SPI z seicento.

Jeszcze parę tematów pasuję ogarnąć, ale wszystko już na dobrej drodze smile.gif

DSCN1996.jpg

DSCN1999.jpg

DSCN1992.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie sam nie jestem do końca pewny czy temat się akurat na ten kącik nadaje, ale myślę że po

> części tak.

> Coraz większe zainteresowanie maluszkami mamy, a że mam w garażu takiego to się pochwalę

> Maluszyna jest z 1984r i jest to wersja eksportowa,ale przygotowana do sportu i wszelkich

> rekreacyjno-poślizgowych pojeżdżawek Siedzi w nim 1,1SPI z seicento.

> Jeszcze parę tematów pasuję ogarnąć, ale wszystko już na dobrej drodze

Piękny claps.gifi to już jedzie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> projekt ok ale dla mnie dziwnie sie takie wynalazki prowadzi poprzez słaby rozkład mas

> ps maluch bartka w tle ?

Miałem już kilka bobów robionych na 650tce i teraz po prostu chciałem zobaczyć jak będzie szło swapem, prowadzenie nie jest takie najgorsze.

Tak w tle maluch Bartka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.