Skocz do zawartości

Felgi CC.


Matiz1992

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

> tak ale raczej na zimę ,na lato kup 165 lub 155/70 po co ci taki balon latem

Przepraszam, że odkopuje temat, ale mam techniczne pytanko: czy przy tej feldze z CC i oponach 155/65 będą jakieś duże przekłamania na licznikach km i prędkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam, że odkopuje temat, ale mam techniczne pytanko: czy przy tej feldze z CC i oponach

> 155/65 będą jakieś duże przekłamania na licznikach km i prędkości?

Tak bedą ale nie jakieś duże, mniejsze będą na 165/65 a najlepiej 155/70 i bez przekłamań ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak bedą ale nie jakieś duże, mniejsze będą na 165/65 a najlepiej 155/70 i bez przekłamań

A beda to spore przeklamania ? Bo znalazlem ciekawe felgi, ale zalozone sa wlasnie oponki 155/65. I teraz zastanawiam sie czy mozna przynajmniej na razie jedzic na takich gumach frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A beda to spore przeklamania ? Bo znalazlem ciekawe felgi, ale zalozone sa wlasnie oponki 155/65. I

> teraz zastanawiam sie czy mozna przynajmniej na razie jedzic na takich gumach

nie będę ogromne, można jeździĆ spokojnie ale to ciut za niski profil. Nie wyliczysz dokładnie jakie masz spalanie z km np. i dokładnej predkości nie bedzie, tylko nie wiem w którą stronę. Do Uno 1.0 polecam 13/155/70 13/165/65 do 0.9 13/135/80 13/155/70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie będę ogromne, można jeździĆ spokojnie ale to ciut za niski profil. Nie wyliczysz dokładnie

> jakie masz spalanie z km np. i dokładnej predkości nie bedzie, tylko nie wiem w którą stronę.

> Do Uno 1.0 polecam 13/155/70 13/165/65 do 0.9 13/135/80 13/155/70

Ok, na razie dzieki, zobaczymy co z tego będzie wink.gif Jakby się jeszcze ktoś wypowiedział w którą stronę będą przekłamania to byłby wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiedzialem gdzie, wiec pisze tutaj. Mam takie pytanko: posiada moze ktos w swoim Uno felgi

> aluminiowe z CC Sporting ? Jesli tak, to mozna prosic o jakas fotke, bo chcialbym wiedziec jak

> to wyglada w Uniaku ?

wpisz uno turbo w google i kliknij obrazki wink.gif

generalnie to ten sam speedline, tylko że te w cc mają zazwyczaj 4.5 cala szerokości a te w ut 5.5 cala, przy czym zdarzały się w cc na rynek zachodni również i 5.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wpisz uno turbo w google i kliknij obrazki

> generalnie to ten sam speedline, tylko że te w cc mają zazwyczaj 4.5 cala szerokości a te w ut 5.5

> cala, przy czym zdarzały się w cc na rynek zachodni również i 5.5

A to w takim razie na te felgi z CC 4.5 cala szło by od biedy naciągnąć opony 135/80?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.