Skocz do zawartości

alternator (1.6 16v)


piotr86rze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do Was pytanko odnośnie alternatora. Po raz pierwszy wyciągam go sam i mam heh śmieszny problem. Odkręciłem altka ( co nie było łatwe ), i dalej zaskoczenie 270751858-jezyk.gif Nie wyciągne go, bo nie ma którędy :D od spodu półoś, od góry wspomaganie itd.... jak Wy to robicie? Jaka jest najprostsza metoda? dodam tylko, że samochodzik to siena smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyciagniesz go gorą, wczesniej musisz zdemontować rure idaca do filtra powietrza, rozkrecic

> wspomaganie, wyjac airboxa - praktycznei wszystko co stoi na przeszkodzie... a i tak bedziesz

> musial troche kombinowac, zeby go wyjac.

tak myślałem właśnie:) dobrze, że z linką od sprzegła poszło gładko:D . szkoda, że i tak go ruda wszamie .... no ale nic dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klekocie wylazł górą, oprócz wymontowania tego co pisali poprzednicy, dodatkowo przeszkadzała rurka od klimy, troszkę nadgiąłem i wyszedł ; trzeba obracać altkiem w trakcie wyciagania:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w klekocie wylazł górą, oprócz wymontowania tego co pisali poprzednicy, dodatkowo przeszkadzała

> rurka od klimy, troszkę nadgiąłem i wyszedł ; trzeba obracać altkiem w trakcie wyciagania:]

kto ma klime ten ma ;D większość nie ma ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.