Skocz do zawartości

Zwróciliście uwagę na czołówkę Raportu na gorąco?


_sky_

Rekomendowane odpowiedzi

> Tego co to na TVPInfo leci (znaczy na WOT).

> Poszukajcie czołówki i przypatrzcie się, ciekawy jestem czy coś zwróci Waszą uwagę

> Ktoś nie pomyślał

czepiasz się zlosnik.gif

chodzi ci o to że prowadzi motocykl lewą ręka smirk.gif, w prawej trzyma kamerę rotfl.gif i że niby jak obsługuje manetkę gazu hmm.gif

wiesz to TVP jest oni nie maja helikoptera jak TVN więc trzeba sobie dawać radę mlot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czepiasz się

> chodzi ci o to że prowadzi motocykl lewą ręka , w prawej trzyma kamerę i że niby jak obsługuje

> manetkę gazu

Kij z prowadzeniem tylko lewą ręką, też często tak mam, ale widać jak tą lewą łapą majta jakby przegazówki robił hehe.gif

> wiesz to TVP jest oni nie maja helikoptera jak TVN więc trzeba sobie dawać radę

Może nie jest to topowy program, ale goście ładnie dają w korkach - kilka razy miałem okazję trzymać się za jednym (a może i drugim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kij z prowadzeniem tylko lewą ręką, też często tak mam, ale widać jak tą lewą łapą majta jakby

> przegazówki robił

Może lustrzane odbicie obrazu? Kiedyś pogoda (tvp1) miała na końcu ten sam filmik (czołówkę) co na początku, tylko puszczony do tyłu (np. czujnik wiatru kręcił się "pod prąd").

> Może nie jest to topowy program, ale goście ładnie dają w korkach - kilka razy miałem okazję

> trzymać się za jednym (a może i drugim).

Ja kiedyś jechałem za takim w korku skutem (50ccm) i doganiałem na każdych światłach...

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tego co to na TVPInfo leci (znaczy na WOT).

> Poszukajcie czołówki i przypatrzcie się, ciekawy jestem czy coś zwróci Waszą uwagę

> Ktoś nie pomyślał

Jakiś model motocykla ( Harley bądź Indian ) miał rollgaz w lewej ręce tak aby jadący nim policjant mógł używać broni w trakcie jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja kiedyś jechałem za takim w korku skutem (50ccm) i doganiałem na każdych światłach...

W mieście to jest standard. Kolega w ten sposób wku...wiał pacjenta na "szlifierce". Gość odszedł koledze dopiero na Puławskiej (czy jakoś tak).

Mi chodziło o operowanie, w sumie nie najmniejszym, motocyklem oraz styl jazdy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakiś model motocykla ( Harley bądź Indian ) miał rollgaz w lewej ręce tak aby jadący nim policjant

> mógł używać broni w trakcie jazdy

Oki, ale ta animacja nie prezentuje tego typu motocykla wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W mieście to jest standard. Kolega w ten sposób wku...wiał pacjenta na "szlifierce". Gość odszedł

> koledze dopiero na Puławskiej (czy jakoś tak).

W mieście skuter rządzi.

> Mi chodziło o operowanie, w sumie nie najmniejszym, motocyklem oraz styl jazdy

Zgadzam się, sam chciałbym tak "umić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.