Skocz do zawartości

125p - ile warty?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jakiś czas temu (2000r.) ojciec kupił 125p rok 71. Auto miało ok 80kkm teraz ma 106. Od 5 lat nie odpalane ale stało w ciepłym garażu. Jest kompletne ma pierwszy lakier i nigdy wcześniej nie miało żadnej ingerencji blacharskiej, której niestety wymaga frown.gif. Ojciec miał go robić dla siebie bo od dziecka marzył o tym modelu gdyż dziadek miał takiego zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif. Niestety sytuacja zmusiła go do wyjazdu 5 lat temu do DE i nie ma jak się nim zająć i tak stoi a szkoda żeby tak stał frown.gif. Jest do niego kompletny też 71r. bez kwitów ,ale z rozwalonym rozrządem który dodaję gratis oraz przednia maska igłą.

Ile to może być warte...?

tak to wygląda obecnie

285690766-DSC00939.JPG

post-26828-14352515301982_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć

> Jakiś czas temu ojciec kupił (2000r.) ojciec kupił 125p rok 71. Auto miało ok 80kkm teraz ma 106.

> Od 5 lat nie odpalane ale stało w ciepłym garażu. Jest kompletne ma pierwszy lakier i nigdy

> wcześniej nie miało żadnej ingerencji blacharskiej, której niestety wymaga . Ojciec miał go

> robić dla siebie bo od dziecka marzył o tym modelu gdyż dziadek miał takiego . Niestety

> sytuacja zmusiła go do wyjazdu 5 do DE i nie ma jak się nim zająć i tak stoi a szkoda żeby tak

> stał . Jest do niego kompletny też 71r. bez kwitów ,ale z rozwalonym rozrządem który dodaję

> gratis oraz przednia maska igłą.

> Ile to może być warte...?

> tak to wygląda obecnie

Jeżeli jest kompletne to całkiem sporo ok.gif

Wszak to jeszcze klasyczny 71'

Napewno trzeba go poddać "renowacji" przedsprzedażowej to osiągnie wyższą cenę.

Myślę że 3-5 kPLN w zależności od stanu blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> . Ojciec miał go

> robić dla siebie bo od dziecka marzył o tym modelu gdyż dziadek miał takiego . Niestety

> sytuacja zmusiła go do wyjazdu 5 lat temu do DE i nie ma jak się nim zająć i tak stoi

niech stoi dalej, wróci z $ i będzie miał co robić na emeryturze

> a szkoda

> żeby tak stał .

jeść nie woła, i dużo więcej już nie zniszczeje, ja bym zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli jest kompletne to całkiem sporo

> Wszak to jeszcze klasyczny 71'

> Napewno trzeba go poddać "renowacji" przedsprzedażowej to osiągnie wyższą cenę.

może to i pomysł zlosnik.gif

> Myślę że 3-5 kPLN w zależności od stanu blachy.

ten nie jest najlepszy ale z 2,5-3 myślałem że się wyciągnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niech stoi dalej, wróci z $ i będzie miał co robić na emeryturze

taki był zamysł, ale powoli przestajemy mieć gdzie go trzymać a stary z Rajchu prędko nie wróci

> jeść nie woła, i dużo więcej już nie zniszczeje, ja bym zostawił

patrz wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć

> Jakiś czas temu ojciec kupił (2000r.) ojciec kupił 125p rok 71. Auto miało ok 80kkm teraz ma 106.

> Od 5 lat nie odpalane ale stało w ciepłym garażu. Jest kompletne ma pierwszy lakier i nigdy

> wcześniej nie miało żadnej ingerencji blacharskiej, której niestety wymaga . Ojciec miał go

> robić dla siebie bo od dziecka marzył o tym modelu gdyż dziadek miał takiego . Niestety

> sytuacja zmusiła go do wyjazdu 5 lat temu do DE i nie ma jak się nim zająć i tak stoi a szkoda

> żeby tak stał . Jest do niego kompletny też 71r. bez kwitów ,ale z rozwalonym rozrządem który

> dodaję gratis oraz przednia maska igłą.

> Ile to może być warte...?

> tak to wygląda obecnie

Gdyby nie ślub w połowie roku to bym go chętnie od Ciebie kupił icon_rolleyes.gifbeksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma gdzie zimować to ja bym nie oddał.

Też mnie naszło na 125p (sam nie wiem czemu). Być może dlatego, że był to mój pierwszy samochód w roku 1996r (w wersji combi smile.gif ). Nie chce się ograniczać do starszego pokolenia, chętnie widziałbym Fiata z końcowego okresu produkcji. Ważne by był w oryginale, ze zdrową budą - na naprawę blacharki nie mam ani zaplecza, ani doświadczenia.

Nie robiłbym go na igłę, ale po prostu takim zadbanym jeździłbym za miasto podczas weekendów.

PS Oddałbym wszystkie nowinki, układy elektroniczne za możliwość jazdy PRLem w warunkach drogowych takich jakie były 30 lat temu.

Pozdrawiam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Niech popatrzy na allegro.pl albo wystawi tam tego fiata. Moja wypowiedź jest warta tyle samo, co

> cały ten wątek.

Żeby wystawić na allegro to ja juz dawno wpadłem, nie mniej chciałem i tu zapytać, ale jak widać Tobie juz to przeszkadza no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa zasada jest taka, że każdy będzie chciał Ci dać za to mniej niż Ty będziesz chciał dostać. 500 zł - całkiem niezły początek; licytacja - całkiem niezły pomysł. Nawet rzeczoznawca musiałby to pooglądać przed ostateczną wyceną, a na dzień dobry worka złota nikt za to nie zaproponuje. Właściwie jestem ciekaw, ile zł Ty sam pragnąłbyś za to dostać cfaniaczek.gif

Bo to już by był jakiś punkt wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> olej

> Pisz dalej i pytaj, po to jest ten kącik

Też tak myślę waytogo.gifwink.gif

A tak btw to z PRLu mamy jeszcze MZ Trophy 59 rok chyba, które ojciec odbudował z 8 lat temu. Jego pierwszy motocykl w życiu. Podobno unikat ze względu na silnik.

Ale to temat na inny wątek jak zrobię fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też tak myślę

> A tak btw to z PRLu mamy jeszcze MZ Trophy 59 rok chyba, które ojciec odbudował z 8 lat temu. Jego

> pierwszy motocykl w życiu. Podobno unikat ze względu na silnik.

> Ale to temat na inny wątek jak zrobię fotki

Rób fotki, pisz wątek zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.