Skocz do zawartości

jak wymienić żarówki podświetlenia pokręteł?


LeoLepsi

Rekomendowane odpowiedzi

> j/w

> podpowie ktoś na szybko ? bo o ciemku jeszcze nie trafiam w pokrętło

Jak ja wymieniałem żarówkę w konsoli to okazało się, że plastikowa jej oprawka jest całkiem skruszała (rozpadła się w dłoniach, choć było to latem), no ale zastosowałem jakieś druciarstwo żeby żarówka siedziała w miarę na swoim miejscu.

Niestety nie siedzi idealnie i światło (z 2 żaróweczek rozprowadzane po pokrętłach i wskazaniach pokręteł plastikowymi światłowodami) rozświetla mi pokrętło ciepłoty nierówno

Także zwracam uwagę na potrzebę idealnego umiejscowienia żarówki-bańki w oprawce i samej oprawki

I jednocześnie pytam, czy takie oprawki są gdzieś do kupienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musisz wyjąć radio tam masz 4 śruby, dwie są pod zaślepkami po bokach konsoli, dwie chyba na dole

> konsoli i jedna bodajże pod środkowym pokrętłem.

nie gadaj, że muszę wyjmować radio ?! Masakra... coś mi się wydaje, że się mi nie chce wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie gadaj, że muszę wyjmować radio ?! Masakra... coś mi się wydaje, że się mi nie chce

Bez wyjęcia radyja się nie uda.

Ale to nic trudnego potrzebne coś na kształt cienkiego tępego nożyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie gadaj, że muszę wyjmować radio ?! Masakra... coś mi się wydaje, że się mi nie chce

Musisz w listwie z wyłącznikami świateł przeciwmgielnych i ogrzewania tylniej szyby ściągnąć dwie zaślepki na zewnętrznych częściach listwy tam są dwa wkręty na dole (czyli nad popielniczką) dwa wkręty, u góry dwa po wyciągnięciu radia i jedna pod środkowym pokrętłem. W sumie masakra, ale do zrobienia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musisz w listwie z wyłącznikami świateł przeciwmgielnych i ogrzewania tylniej szyby ściągnąć dwie

> zaślepki na zewnętrznych częściach listwy tam są dwa wkręty na dole (czyli nad popielniczką)

> dwa wkręty, u góry dwa po wyciągnięciu radia i jedna pod środkowym pokrętłem. W sumie masakra,

> ale do zrobienia.

> Pozdrawiam

Aby sie radia pozbyć, reszta to małe piwo ok.gif

Przy wyjętym radiu wymiana żarówek z rozbiórką i poskładaniem konsoli zajęła mi 10 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.