Skocz do zawartości

Laguna 1.9dCi - z której + ? PILNE!


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

> Jeśli tak jak u mnie fabrycznie varta dawał swoje bateryjki to proszz

cholera..sam już nie wiem - Twój link pokazuje, że plus jest prawy, z kolei popatrzyłem na zdjęcia takich aut na otomoto i widac plus lewy....nie będę ryzykował, po pracy sam zajrzę pod maskę auta sąsiadki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cholera..sam już nie wiem - Twój link pokazuje, że plus jest prawy, z kolei popatrzyłem na zdjęcia

> takich aut na otomoto i widac plus lewy....nie będę ryzykował, po pracy sam zajrzę pod maskę

> auta sąsiadki...

plus jest z lewej strony jak stoisz przodem do maski, ale akumulator jest odwrócony biegunami w kierunku grodzi, czyli jak obrócisz frontem do siebie to plus jest z prawej, masz link gdzieś do tej aukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> plus jest z lewej strony jak stoisz przodem do maski, ale akumulator jest odwrócony biegunami w

> kierunku grodzi, czyli jak obrócisz frontem do siebie to plus jest z prawej, masz link gdzieś

> do tej aukcji?

Dzisiaj odpalałem to auto sąsiadki kablami od mojego akumulatora i wydaje mi się, że aku był biegunami do przodu a nie do grodzi, tak jak w tym ogłoszeniu (co prawda to dTi, nie wiem, czy jest różnica w akumulatorze...) Tak czy siak boję się ryzykować, sprawdzę w jej aucie... icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj odpalałem to auto sąsiadki kablami od mojego akumulatora i wydaje mi się, że aku był

> biegunami do przodu a nie do grodzi, tak jak w tym ogłoszeniu (co prawda to dTi, nie wiem,

> czy jest różnica w akumulatorze...) Tak czy siak boję się ryzykować, sprawdzę w jej aucie...

jeden

dwa

niewiele w tym roczniku jest dci a spośród nich niewielu chwiali się co pod maską, powyżej masz dwa przykłady dci i w obydwu jest inaczej niż w dti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> We francuzach zawsze jest prawy plus

A wcale, że nie zlosnik.gif Odpalałem dziś z kabli też Cytrynę Picasso....plus jest z lewej, co ciekawe, akumulator jest pod siedzeniem, a pod maską nie znalazłem zacisków prądowych screwy.gif...trzeba było podnieść siedzenie kierowcy, podpiąć moje kable (dobrze, że mam długie - własnej roboty zlosnik.gif) i ja wciskałem sprzęgło przez otwarte drzwi a sąsiad z fotela pasażera kręcił rozrusznikiem hehe.gif

Dziwny samochód....pomijam już to, że odpalił, popracował z 5 minut i zgasł....diesel icon_rolleyes.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeden

> dwa

> niewiele w tym roczniku jest dci a spośród nich niewielu chwiali się co pod maską, powyżej masz dwa

> przykłady dci i w obydwu jest inaczej niż w dti

ok.gifok.gif dzięki, czyli jednak prawy +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dupa, plus jest zawsze z prawej, a rozruzniasz go jak masz sciane z biegunami przed soba !!

Dobra, dajmy spokój. Wychodzi, że w Lagunie o którą pytam jest prawy +.

A powiedz mi jeszcze wracając do tej Cytryny Picasso - tam żabojady nie przewidziały opcji awaryjnego odpalenia z kabli???? Bo szukałem i nie znalazłem zacisków prądowych pod maską, a aku jest pod siedzeniem kierowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety, nie spotkalem sie wogole z taka opcja by wyprowadzenia gdzies pod maska bywaly..

Fordy mają grinser006.gif

Firmowy Transit ma aku pod fotelem kierowcy, ale gruby zacisk + ma wyprowadzony pod maskę, minus podpinasz np. pod ucho silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.