Skocz do zawartości

Transmiter FM - warto?


Prezo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pierwszy raz na tym kąciku zlosnik.gif

Jako, iż w nowym samochodzie nie mam radia z mp3 i wejścia USB, a jest tylko CD wpadłem na pomysł zakupu transmitera.

Nagrywanie płyt zrobiło się uciążliwe, od momentu gdy w poprzednim samochodzie miałem usb.

Zmiana radia odpada ponieważ współpracuje z wyświetlaczem w konsoli i sterowaniem w kierownicy.

Zatem pytam czy transmitery zdają egzamin?

Jakość dźwięku daje radę?

Czy wszystkie mają pamieć czy za każdym razem trzeba ustawiać radio od nowa??

Przedział cenowy od 15 zł do 50 zł. Jaki wybrać??

Może ktoś testował wcześniej jakiś konkretny model????? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zatem pytam czy transmitery zdają egzamin?

Zdadzą egzamin, mam i chwalę Sobie

> Jakość dźwięku daje radę?

daje radę płycie nagranej w audio

> Czy wszystkie mają pamieć czy za każdym razem trzeba ustawiać radio od nowa??

mają pamięć, nie trzeba ustawiać częstotliwości za każdym razem, i jak odlączysz zasilanie to będzie grała piosenka od początku, ta na której się przerwało

> Przedział cenowy od 15 zł do 50 zł. Jaki wybrać??

Ja kupiłem za 14 zł transmiter car mp3 czy jakoś tak, kupiłem w moim mieście w sklepie o szumnej nazwie sklep celny, jak masz takowe w mieście przejdz się, przetestuj i będziesz zadowolony

Ja osobiście nagrywam dla córeczki piosenki i puszczam jak jedziemy, mała ma ogromną radochę a ja odrobinkę spokoju smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zmiana radia odpada ponieważ współpracuje z wyświetlaczem w konsoli i sterowaniem w kierownicy.

Współpraca innego radia z kierownicą to zazwyczaj kwestia technicznie dosyć trywialna w rozwiązaniu, a od strony konsumenta również niezbyt droga w zakupie i montażu wink.gif

Z wyświetlaczem niestety jest sporo gorzej, ale jeżeli hamuje Cię tylko sterowanie to rozważ zakup interfejsu zamiast transmitera, który jednak jest protezą.

Najczęściej da się też do radia fabrycznego podać sygnał przewodem (AUX) z jakiegoś urządzenia np mp3, tyle że ergonomia podobnie kiepska jak w przypadku transmitera, może nawet gorsza, teoretycznie za to lepsza jakość sygnału ale w praktyce pewnie transmitery dają spoko radę, że przeciętne ucho nie odróżni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam pierwszy raz na tym kąciku

> Jako, iż w nowym samochodzie nie mam radia z mp3 i wejścia USB, a jest tylko CD wpadłem na pomysł

> zakupu transmitera.

> Nagrywanie płyt zrobiło się uciążliwe, od momentu gdy w poprzednim samochodzie miałem usb.

> Zmiana radia odpada ponieważ współpracuje z wyświetlaczem w konsoli i sterowaniem w kierownicy.

> Zatem pytam czy transmitery zdają egzamin?

> Jakość dźwięku daje radę?

> Czy wszystkie mają pamieć czy za każdym razem trzeba ustawiać radio od nowa??

> Przedział cenowy od 15 zł do 50 zł. Jaki wybrać??

> Może ktoś testował wcześniej jakiś konkretny model?????

testowalem model kosztujacy okolo 120 PLN, jak na moj gust nie warto, daleko mu do jakosci plyty CD, jakosc typowo radiowa, lepsza nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> testowalem model kosztujacy okolo 120 PLN, jak na moj gust nie warto, daleko mu do jakosci plyty

> CD, jakosc typowo radiowa, lepsza nie bedzie.

potwierdzam

miałem było fajnie dopóki nie wrzuciłem cd i usłyszałem różnice. Szybko po tym wrzuciłem kilka płyt cd do auta, a potem zmieniłem radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> potwierdzam

> miałem było fajnie dopóki nie wrzuciłem cd i usłyszałem różnice. Szybko po tym wrzuciłem kilka płyt

> cd do auta, a potem zmieniłem radio.

radio pozostawilem seryjne, z racji niecheci do mieszania plytami zakupilem oto taki wynalazek, moze byc alternatywa dla transmitera, dosc droga alternatywa. XCARLINK "symulator" zmieniarki.

Polecono mi ten wynalazek wlasnie tutaj. ok.gifok.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.