Skocz do zawartości

który zestaw kupić - tylne hamulce


62545tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

> No właśnie w droższym zestawie szczęki polskie ale sprawdzone czyli jakie bo powinien być fomar a

> w tańszych samco.

> Też bym wziął zestaw pierwszy.

wgl sprzedawca z drugiej aukcji z tego co wiem co innego pisze w opisie, a co innego wysyla. jak kupowalem wachacze i inne czesci, to odradzono mi tego drugieg sprzedawce, a polecono pierwszego. dobryrocznik74 na allegro smile.gif czyli firma aldar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wgl sprzedawca z drugiej aukcji z tego co wiem co innego pisze w opisie, a co innego wysyla. jak

> kupowalem wachacze i inne czesci, to odradzono mi tego drugieg sprzedawce, a polecono

> pierwszego. dobryrocznik74 na allegro czyli firma aldar

Kupiłem wahacze w minionym tygodniu od dobryrocznik74 . Szybko tanio i co najważniejsze części MM a nie jakieś podróby typu FAST smile.gif Wiec jak masz kupować to tylko od dobryrocznik74 grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pierwszy. czesci od goscia sa sprawdzone, facet konkretny wiekszosc u niego kupuje

potwierdzam, ostatnio kupowałem wahacze, amory, itp. dobre ceny i błyskawicznie wysyła gość. a o tym drugim sprzedawcy faktycznie czytałem jakieś nieprzychylne opinie kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga drugi-najważniejsze w tej całej zabawie są bembny ori, bo rzemiosło to tragednia-tak wyważone i ori rozpieraki,zamienniki ci Ci się zapieką od czystej wody w krótkim czasie-taki materiał.

Cylinderki dephi ujdą.

Szczęki polskie mają słabe samoregulatory no.gif

Ale...jak go bokiem za często nie będziesz stawiał to normalnie pojeździsz i na tym wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzieki, cos jeszcze bede potrzebowalw temacie tylnych hamulcy czy oferowany przez niego set to juz

> komplet?

Kupowałem wszystko u gościa bezpośrednio waytogo.gif Również polecałem innym i będe polecał wink.gif Wie, że CentoMania się u niego zaopatrza zlosnik.gif

Na dniach robie całe hample w 70% na tajlach od niego wink.gif

Do tego kupiłem jeszcze właśnie przewody hamulcowe tył ok20zł 2szt i tarcze kotwicze 32zł/sztuka. Co do rozpieraków to są to ART-MOTO/R tak jak i tarcze kotwicze, sprzedawca powiedział, że ten właśnie producent robi tarcz kotwicze dla Fiata ok.gif Gość handluje częściami do fiatów prawie 18lat, także imo wie co sprzedaje wink.gif

A miałem sobie przyjemność spoko z nim porozmawiać, bo mam do niego jakieś 8-10km zlosnik.gif

Ja szczęki wybrałem ferodo - też u niego kupowane, ale chce spróbować patent z korektorem doblo, także ferodo powinny być malyna waytogo.gif

A tak to wiadomo - nowy płyn i nie wiem jakiej kondycji masz przód zlosnik.gif

W razie w - mam przednie zaciski nówki boscha w bdb cenie do załatwienia wink.gif Tylko tarcz i zacisków nie brałem od niego wink.gif

A co do Monika_Tom to jest to duży magazyn, pakowaniem i całą dystrybucją zajmuje się dużo ludzi - nie sądze, żeby choć połowa z nich miała to 5/10letnie doświadczenie w sprzedaży.. Ich tez odwiedziłem osobiści choć nie wolno zlosnik.gif Mam do nich 25km wink.gif

A co do dobregorocznika74 to masz gościa, który wszystko ogarnia sam od kilkunastu lat i sam jest pasjonatem waytogo.gif

Aaa - i tak jak ktoś już powiedział : może Ci się jeszcze linka przydać - nie wiadomo w jakim Twoja jest stanie, a wyłożysz teraz te 3-5 dych więcej i zrobisz z wszystkim od razu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.