Skocz do zawartości

sprzęgło --- czy do wymiany


troliczek2

Rekomendowane odpowiedzi

No siemka pisze tu bo na Ford raczej cisza a chodzi mi o to że koleżanka ma forda mondeo II i sprzęgło bierze wysoko i lekko podszarpuje przy ruszaniu , w/g mnie do wymiany ale jej inny kolega mówi że jak się nie slizga to nic nie robić , dodam że koszt części i wymiany to razem ok 900 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No siemka pisze tu bo na Ford raczej cisza a chodzi mi o to że koleżanka ma forda mondeo II i

> sprzęgło bierze wysoko i lekko podszarpuje przy ruszaniu , w/g mnie do wymiany ale jej inny

> kolega mówi że jak się nie slizga to nic nie robić , dodam że koszt części i wymiany to razem

> ok 900 zł

Niech jeździ aż stwierdzi, że zaczyna dostawać uślizgu, to wymieni.

Moja żona takie kończące się sprzęgło załatwiła za jednym razem ruszając dłużej na półsprzęgle zlosnik.gif

Po tym za zimnym jeszcze trzymało, ale na ciepłym już dostawało uślizgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100km/h, V bieg.

Dodać gwałtownie gazu i obserwować czy się nie ślizga.

Jeśli nie czuć uślizgu, można jeszcze trochę pojeździć. Ale jeśli czuć uślizg, to dla bezpieczeństwa znajomej lepiej takie sprzęgło w niedługim czasie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No siemka pisze tu bo na Ford raczej cisza a chodzi mi o to że koleżanka ma forda mondeo II i

> sprzęgło bierze wysoko i lekko podszarpuje przy ruszaniu , w/g mnie do wymiany ale jej inny

> kolega mówi że jak się nie slizga to nic nie robić , dodam że koszt części i wymiany to razem

> ok 900 zł

Obciazyc na wysokim biegu i patrzec czy sie slizga. Jesli nie to jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.