Skocz do zawartości

125p Jamnik w Wwa-Ursus - może ktoś zna?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jadąc do pracy przyuważyłem najprawdopodobniej właśnie Jamnika. Nie wiem czy mogę napisać gdzie dokładnie stoi, bo może się okazać, że właściciel może nie być z tego powodu szczęśliwy zlosnik.gif aczkolwiek wątpię, żeby był więcej niż 1 w naszej dzielnicy hmm.gif kolor to coś jasnego. Może kość słoniowa albo podobny hmm.gif Mam ochotę zajrzeć tam gdzie stoi i poszukać właściciela, ale jakoś mi tak głupio pomimo tego, że teren teoretycznie ogólnodostępny icon_rolleyes.gif

Kurcze no taki rodzynek stoi, a ja nie mam odwagi żeby go obejrzeć hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka lat temu był jeden w Grodzisku Mazowieckim, ale brązowy. Podobno został sprzedany do Warszawy

> właśnie.

Tamten brązowy nie był na pewno ok.gif mógł być przemalowany, ale z daleka kolor wyglądał jakby miał już jakiś czas hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez fotek się nie liczy

Powoli wpysk.gif270751858-jezyk.gif

Na razie widziałem go jadąc autobusem to jak miałem focic? cfaniaczek.gif

Spróbuje coś cyknąć zza siatki, a jak się uda znaleźć właściciela to może i lepsze zrobię ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka lat temu był jeden w Grodzisku Mazowieckim, ale brązowy. Podobno został sprzedany do Warszawy

> właśnie.

Jeden też jest niedaleko Tarnowa. Był opisywany kilka miesięcy temu chyba w Automobiliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio jadąc do pracy przyuważyłem najprawdopodobniej właśnie Jamnika. Nie wiem czy mogę napisać

> gdzie dokładnie stoi, bo może się okazać, że właściciel może nie być z tego powodu szczęśliwy

> aczkolwiek wątpię, żeby był więcej niż 1 w naszej dzielnicy kolor to coś jasnego. Może kość

> słoniowa albo podobny Mam ochotę zajrzeć tam gdzie stoi i poszukać właściciela, ale jakoś mi

> tak głupio pomimo tego, że teren teoretycznie ogólnodostępny

> Kurcze no taki rodzynek stoi, a ja nie mam odwagi żeby go obejrzeć

Jezeli to ten o ktorym mysle to jest to zlom ktory kiedys wozik buraki na targ a wlasciciel jakis czas temu chcial majatek za niego. moge sie mylic ale jak wroce do domu wieczorem postaram sie znalezc kilka linkow na jego temat. teraz pisze z telefonu i troche to niewygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powoli

> Na razie widziałem go jadąc autobusem to jak miałem focic?

> Spróbuje coś cyknąć zza siatki, a jak się uda znaleźć właściciela to może i lepsze zrobię

Nie obraź się, ale ciota jesteś, że boisz się podejść. wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie obraź się, ale ciota jesteś, że boisz się podejść.

Też sobie to powtarzam facepalm%5B1%5D.gif po prostu zastanawiałem się co na moim miejscu zrobiłby ktoś inny ok.gif inna sprawa, że jeżdżąc obok autobusem do pracy nie bardzo jak mam wyskoczyć. W sumie to niedaleko mnie, wiec będę musiał kiedyś się przejechać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezeli to ten o ktorym mysle to jest to zlom ktory kiedys wozik buraki na targ a wlasciciel jakis

> czas temu chcial majatek za niego. moge sie mylic ale jak wroce do domu wieczorem postaram sie

> znalezc kilka linkow na jego temat. teraz pisze z telefonu i troche to niewygodne

Ten, którego ja widziałem nie wyglądał jakoś złomowato, ale z daleka to wiadomo, że wszystko jest ładne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się trzasnąć kilka fotek z autobusu. Niestety jakość jest jaka jest, bo robione kalkulatorem.

Teraz tylko po przyjrzeniu to zastanawiam sie czy ja nie zrobiłem rabanu o zwykłe kombi facepalm%5B1%5D.gif

Ale oprócz mnie to auto widziały jeszcze 3 osoby i każda potwierdziła, że jest nadnaturalnie długie hmm.gif Musze znaleźć wolna chwile żeby się tam przejść i obejrzeć z bliska w końcu sciana.gif

schowek01dd.jpg

schowek02s.jpg

schowek03iy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.