Skocz do zawartości

Caly czas chodzacy wentylator


sadzik89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panstwa wink.gif

Mam taki problem ze przy odpaleniu samochodu na zimnym i na cieplym silniku wentylator non stop sie kreci..czy mozliwe to jest ze przyczyna jest czujnik klimy..? jak go odlaczylem to wentylator juz nie pracowal a wiem ze ow czujnik jest horse.gif

i jeszcze jedno..posiada moze ktos odbojnik (chyba tak to sie zwie) maski, chodzi o to ze mialem dzwona przodem i ori odbojniki to za malo, mialem przyklejony jakis taki inny do oryginalnego ale dzisiaj przy otwieraniu maski sie odkleil i stilon go wsysnal spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Panstwa

> Mam taki problem ze przy odpaleniu samochodu na zimnym i na cieplym silniku wentylator non stop sie

> kreci..czy mozliwe to jest ze przyczyna jest czujnik klimy..? jak go odlaczylem to wentylator

> juz nie pracowal a wiem ze ow czujnik jest

> i jeszcze jedno..posiada moze ktos odbojnik (chyba tak to sie zwie) maski, chodzi o to ze mialem

> dzwona przodem i ori odbojniki to za malo, mialem przyklejony jakis taki inny do oryginalnego

> ale dzisiaj przy otwieraniu maski sie odkleil i stilon go wsysnal

na 99% czujnik powiedział 033102bebe_1_prv.gif

Przerabiałem to u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak masz zał. klime i ona dziala (znaczy chlodzi), to wentylator zawsze chodzi na 1 biegu

nie nie..chodzi o to ze klima i tak nie dziala bo po 1 nie jest nabita a po 2 gdzies jest jakas dziura bo przy tescie (1h) niby szczelna..a po 0.5 roku czynnika brak pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzwona przodem i ori odbojniki to za malo, mialem przyklejony jakis taki inny do oryginalnego

> ale dzisiaj przy otwieraniu maski sie odkleil i stilon go wsysnal

Muszę sprawdzić ale powinienem mieć dwie funkiel nówki takich odbojników bo kupowałem w ASO na zapas ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie nie..chodzi o to ze klima i tak nie dziala bo po 1 nie jest nabita a po 2 gdzies jest jakas

> dziura bo przy tescie (1h) niby szczelna..a po 0.5 roku czynnika brak

no o tym "szczególe" zapomniałeś napisać wcześniej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.