Skocz do zawartości

Skomentujcie to auto


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fajnej Cromy w automacie i ciągle nic. Znalazłem takie auto: jakiś tekst w manualu. Mam prośbę o opinie. Mnie napewno nie podobają się koła, są jakieś przypadkowe, natomiast reszta jest na tyle ciekawa, że zastanawiam się nad zmianą preferencji co do szkrzyni i może zakupie manula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam fajnej Cromy w automacie i ciągle nic. Znalazłem takie auto: jakiś tekst w manualu. Mam

> prośbę o opinie. Mnie napewno nie podobają się koła, są jakieś przypadkowe.

Wersja Emotion, mialy na ogol 17" alumy.To sa 16 z oponami zimowymi jak sie nie myle.Auto ma hak, nie do konca wiadomo co Croma ciagnela. czy moze bagaznik z rowerami, czy przyczepy.W opisie jest TDI widac ktos jest zauroczny magia TDI.Na przednim grillu powinien byc napis multijet, I prawy przedni zacisk hamulcowy ma sporo rdzawego nalotu, a reszta jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Racja.

> Skoro go brakuje, to mogło być uderzone.

I nie wiemy skad sprowadzone.W Belgii np. zarowno auta z hakiem ciagna przyczepy zaladowane na maxa, jak i wlasnie bagazniki z rowerami.Mogl byc lekko zderzak stukniety, lub ktos napis wyrzucil z grilla, ale nie wiem czy tak sie da wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna, ale po demontarzu przedniego zderzaka tak jak u mnie odskakuje on pod przednią lampą, widać to na zdjęciu lewej lampy. Narożnik odstaje, zderzak był demontowany napewno. Napewno brak multijet jak pisał Kazu.

Moze to dziwne lub jestem ślepy ale nie widze zaślepki na miejsce na hak do holowania w przednim zderzaku.

Pozatym bardzo ładna wersja, szkoda że felgi ori niema no i relingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardzo ładna, ale po demontarzu przedniego zderzaka tak jak u mnie odskakuje on pod przednią lampą,

> widać to na zdjęciu lewej lampy. Narożnik odstaje, zderzak był demontowany napewno.

> Moze to dziwne lub jestem ślepy ale nie widze zaślepki na miejsce na hak do holowania w przednim

> zderzaku.

Obejrzałem jeszcze raz zdjęcia i też nie widzę zaślepki na hak. Z fabryki zderzak bez zaślepki nie wyszedł na pewno. Miejsce po zaślepce mogło zostać przyszpahlowane i polakierowane bo inaczej chyba siętego nie wyjaśni.

> Pozatym bardzo ładna wersja, szkoda że felgi ori niema no i relingów.

Och te relingi, trudno je trafić. Ja też jestem chory na Cromę z relingami. Nawet myślę o ich montażu we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i brak nawigacji, chyba że oślepłem

Nawigacja może być na tym małym ekranie na zegarach . Fakt jest kilka dziwnych rzeczy w opisie, jak np. 10 poduszek, z tego co wiem max to 9 albo lusterka składane elektrycznie, a guziczek od sterownia lusterkami w drzwiach kierowcy wygląda na zaślepkę albo czujniki parkowania przód, a na zderzaku gładko, jak już ktoś pisał wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawigacja może być na tym małym ekranie na zegarach .

zegary nie są z tej wersji z Navi.

Pozatym może skopiował opis z innej aukcji i stąd błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem to w tylnym gnieździe zapalniczki brak zatyczki....powinna być taka w kolorze tapicerki z napisem 150w max

i podłokietnik na tylnej kanapie jest bez schowka i uchwytów na napije...ale może wersja za skórą tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozatym może skopiował opis z innej aukcji i stąd błędy

Fakt, im więcej wyposażenia tym lepiej, a jak już klient pofatyguje się oglądać auto, to jakoś mu się to wytłumaczy, o ile wogóle dopyta o szczegóły. Ach ci handlarze mad.gif

W każdym bądź razie po Waszych uwagach, mam jeszcze więcej rzeczy do sprawdzenia i przemyslenia, zanim ewentualnie zdecyduję się na to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co zauważyłem to w tylnym gnieździe zapalniczki brak >zatyczki....powinna być taka w kolorze

zatyczki niema się co czepiać bo ma prawo odpaść wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zatyczki niema się co czepiać bo ma prawo odpaść

No i oczwyscie Croma nie ma podgrzewanej przedniej szyby, a w opisie takie cos widnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie uzbroic w cierpliwosc.Jak juz kiedys wspominalem, ze swojej szukalem 8 miesiecy.Tez chcialem, skore,szklany dach, navi, xenony, tylko ze ja z przed FL Crome szukalem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Na przednim grillu powinien byc napis multijet,

To ja muszę złożyć protest do Fiata, bo moja Croma też nie ma znaczka mutijet na grillu. Taka bidulka wyjechała z salonu bez znaczka wink.gif. Tak że znaczkiem bym się raczej nie przejmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja muszę złożyć protest do Fiata, bo moja Croma też nie ma znaczka mutijet na grillu. Taka

> bidulka wyjechała z salonu bez znaczka . Tak że znaczkiem bym się raczej nie przejmował.

a moja bida line posiada taki znaczek wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chory na Cromę z relingami. Nawet myślę o ich

> montażu we własnym zakresie.

A o co chodzi z tymi relingami, ze az mozna sie pochorowac?

I ze trzeba zakladac dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i oczwyscie Croma nie ma podgrzewanej przedniej szyby, a w opisie takie cos widnieje.

Czepiasz sie:)

Ale za to ma:

-otwierane x4 szyby

-zamykane x4 szyby

-skladane

-rozkladane lusterka:)

czyli,ze wszystko dziala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie pasują takie ogłoszenia. Ewidentnie handlarz sprzedaje i nie wie co. Szukając pojazdu typu kombi wykluczałem takie ogłoszenia. Tak się wypowiedziałem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i oczwyscie Croma nie ma podgrzewanej przedniej szyby, a w opisie takie cos widnieje.

A czy przy skladanych lusterkach na panelu w srodku nie ma jakiejs ikonki na przycisku?

Dziwna ta wersja, skorak, wypasiona i nie ksenonow..hmm

Aaaa...gdzie sa czujniki parkowania z przodu?

I taki wypas nie ma alarmu?

Ale silnik chodzi cichutko, to jakas nowosc:)

cichutko chodzi moj poczciwy LanoWÓZ:) ledwo slysze na wolnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy przy skladanych lusterkach na panelu w srodku nie ma jakiejs ikonki na przycisku?

przecież juz na samym początku ktoś o tym pisał.

> Dziwna ta wersja, skorak, wypasiona i nie ksenonow..hmm

widocznie nie miała xenów, bo panel sterowania światłami jest też do wersji bez xenów

> Aaaa...gdzie sa czujniki parkowania z przodu?

Też o tym pisano, zderzak był kombinowany bo zaszpachlowana klapka na ucho holownicze

> I taki wypas nie ma alarmu?

Alarm był chyba tylko w opcji, a za granicą mało kto bierze alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po czym poznać, czy szyba jest podgrzewana czy nie?

fIAT chyba nie stosowal u siebie tego patentu. Szyba przednia podgrzewana wygląda podobnie jak tylna podgrzewana, tylko "nitki" są dużo cieńsze - żeby nie ograniczały widoczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musisz sie uzbroic w cierpliwosc.Jak juz kiedys wspominalem, ze swojej szukalem 8 miesiecy.Tez

> chcialem, skore,szklany dach, navi, xenony, tylko ze ja z przed FL Crome szukalem,

No tak, ale ja nie mogę tak długo szukać auta, jak coś nie pojawi się się w najbliższych tygodniach, to będę musiał poszukać może nie tak fajnego samochodu jak Croma, ale za to łątwiejszego do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, ale ja nie mogę tak długo szukać auta, jak coś nie pojawi się się w najbliższych

> tygodniach, to będę musiał poszukać może nie tak fajnego samochodu jak Croma, ale za to

> łątwiejszego do kupienia.

ciekawi mnie jeszcze co się pod maską kryje, że sprzedawca ani jednego foto pod maską nie dodał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A o co chodzi z tymi relingami, ze az mozna sie pochorowac?

> I ze trzeba zakladac dodatkowo?

Poprostu Croma naprawdę ładnie wygląda dopiero z relingami, no powinna mieć też pakiet chrom, tj. w chromie okna i listwy boczne na drzwiach. Taka właśnie mi się podoba. Trudno jest wyrwać taką Cromę, zwłaszcza rzadkie są relingi, ale można je założyć we własnym zakresie. Na forum były opisywane takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To wiele wyjaśnia

Swego czasu był project na kąciku BBM, żeby zamówić takie szyby w Nordglass'ie, ale nie zebrało się 100 osób i project upadł.

Nie podoba mi się, że handlarz tak nierzetelnie opisuje autko.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawi mnie jeszcze co się pod maską kryje, że sprzedawca ani jednego foto pod maską nie dodał

no wlasnie, zdjec ze srodka jak dla debila,kazdy scieg, a bagaznika zero no i silnika wyplakowanego tez nie widac:)

Ogladanie srodka az mnie zemdlilo, za duzo to niezdrowo frown.gif

Oczywiscie nadmiar zdjec ma odwrocic uwage kupujacego, dominuje skora, panel w drzwiach ze 3 x smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest wyrwać taką

> Cromę, zwłaszcza rzadkie są relingi,

No to ja mam z relingami, i takie ramki wokol okien ale bez listew na drzwiach

Ma tez na zderzaku nakladke chromowa

NO,wygladanaprawde ladnie, tak BOGATO:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak było z czujnikami parkowania na przedzie, występowały takie?

Nie spotkałem.

> I jeszcze z ciekawości, czy

> Croma może być wyposażona w seryjną kamerkę do parkowania, na jaki wyświetlacz wtedy jest

> rzucony obraz?

Nie spotkałem, raczej nie było nic takiego.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, ale ja nie mogę tak długo szukać auta, jak coś nie pojawi się się w najbliższych

> tygodniach, to będę musiał poszukać może nie tak fajnego samochodu jak Croma, ale za to

> łątwiejszego do kupienia.

Nie tak łatwo kupic w fajnym stanie Crome i z wypasem.Z tych rzeczy ktore chcialem miec, mam tylko xenony, jasne wnetrze,pakiet chrom.Na poczatku poszukiwan tez zakladalem gora miesiac i auto bedzie kupione, niestety za duzo sztrucli bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak było z czujnikami parkowania na przedzie, występowały takie? I jeszcze z ciekawości, czy

> Croma może być wyposażona w seryjną kamerkę do parkowania, na jaki wyświetlacz wtedy jest

> rzucony obraz?

W Cromie nie wystepowaly raczej przednie czujnik parkowania, ja sie jeszcze z nimi nie spotkalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Cromie nie wystepowaly raczej przednie czujnik parkowania, ja sie jeszcze z nimi nie spotkalem.

W schematach jakimi ja dysponuje sa tylko tylne...

Ale nie ma sensu za wiele czytać tylko na własne oczy ocenić co jest a czego nie ma.... tak naprawde może się okazać, ze ten silnik ma 120 koników co już nie raz widziałem w opisach Cromek na Alledeogo i Mototto smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To fakt, zdjęć środka bardzo dużo, ale przyznaj środek to auto ma ładny.

Fakt, zdjecia zrobione dobrze, wyraznie, widac "zdolnosci" fotografa i chyba niezly sprzet.

Taki kontrast robi wrazenie, ale..... mi cos skorak jakos nie lezy, zwlaszcza taki jasny, kosztem skoraka wolalbym zeby miec duza NAVI i szklany dach smile.gif

No ale to kwestia gustu.

Jakby kupujacy nie mial daleko to obejrzec mozna, do ASO smignac a co potem?hmm....

Na skladanych lusterkach mam ikonke, wiec to z ogloszenia to jakas lipa:(

Aaa....wlasnie dlaczego nie na zadnego zdjecia zegarow z przebiegiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem samochodu typu kombi to założenie było, że podstawa to klima, reszta mi wisi bo auto ma być w miarę duże co by się wózek w bagażniku zmieścił, bo się potomek szykuje.

Trafiłem na zakupioną Cromę przez przypadek bo szukałem w moich okolicach pojazdu a nastawiałem się na stilo mw. Czytam ogłoszenie, wiedzę że prywatnie, wersja dynamic, 9 poduszek to sobie myślę niezła wersja.

Jak czytam wyposażenie crom innych użytkowników to trochę żal, że mam bidę wersję bo nie ma nawet asr w takim aucie a o esp nie wspomnę bo myślałem, że standard shocked.gif.

Na plus to podwójna bagażnik, relingi i welurowa ciemna tapicerka i tempomat.

Kupiłem bo nie patrzyłem na wyposażenie ale na stan samochodu, przeszłość i pewny udokumentowany przebieg.

Teraz mi się marzy radio z mp3, kiera po fl już jest (nabyłem ostatnio jako prezent od żony), ciemne szybki tylne, przeszklony dach, dużo by wymieniać, bo sporo może mieć croma smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem bo nie patrzyłem na wyposażenie ale na stan samochodu, przeszłość i pewny udokumentowany

> przebieg.

czyli kupowałeś dokładnie tak jak ja;) i szczerze mówiąc oprócz ciemnych szyb lub roletek z tyłu i navi nic mi nie brakuje. A nawi tylko ze względu na wygląd a nie jako urządzenie do nawigacji wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawi tylko ze względu na wygląd a nie jako urządzenie do nawigacji

No mnie tez navi sie podoba, ale wywalic 1500zl na gadzet.

A czy ona ma w "sobie" blutuka i glosnomowi przez audio?

No, szklany dach tez bym chcial, bo ladnie wyglada (chodzi o dzieciaczki moje) zwlaszcza rocznego co w gwiazdy patrzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można sprawdzić.... auto ładne.... ale trzeba dokładnie wymacać czujnikiem lakieru oraz silnik i

> FES-em przebieg....

Tak, wymacać urządzeniami, to konieczna ostrożność. Auto jest w Szczecinie, a ja do Szczecina w dwie strony mam ponad 750 km. Zanim się przejadę i być może nic nie zdziałam, jeszcze do tego sam jestem za cienki i muszę zabrać ze sobą kogoś biegłego w ocenie auta, to chcę ustalić jak najwięcej przed wyjazdem, co by nie tracić czasu i kasy zupełenie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, wymacać urządzeniami, to konieczna ostrożność. Auto jest w Szczecinie, a ja do Szczecina w

> dwie strony mam ponad 750 km. Zanim się przejadę i być może nic nie zdziałam, jeszcze do tego

> sam jestem za cienki i muszę zabrać ze sobą kogoś biegłego w ocenie auta, to chcę ustalić jak

> najwięcej przed wyjazdem, co by nie tracić czasu i kasy zupełenie bez sensu.

Powiadasz Szczecin....

W szczecinie jest dwóch "łepków" którzy sprowadzają Cromy - mnóstwo jest ich ofert na allegro - zawsze robili zdjęcia na tle silosów ocynkowanych - nie wiem czy to ci ale ja przejechałem 350 km do nich aby zobaczyć jedną Cromę 2,4.... ładna na zdjęciach w rzeczywistości błotniki przedni i tylni klepany ( wystarczyło przejechać po krawędzi- ranty nadkola ręką, tego nikt nie wyrówna i jak było coś robione zawsze jest pogięty ) do tego szyberdach nie pracował i woda w bagażniku... litania była znacznie dłuższa... opis równiez nie zgadzał się z tym co zastałem... nawet zwróciłem im na to uwagę... Chłopaki specjalizują się w Cromach i w blacharce.... o ile pamiętam to ktoś kupił z naszego kącika u nich.... jeśli to ci sami to uważaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec nie wszystko zloto co sie swieci

jak chcesz moge dac Ci namiar na goscia, ktory miewa cromy z wloch (sam bralem) bez skory ale 26 tys za 2009 do plat, odbior srodek polski:)

troche rysek, ale widze co jest

pisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.