Skocz do zawartości

Zalana olejem tarcza sprzeglowa


fendt180

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie po wymianie skrzyni na eske ktora ma padniety uszczelniacz, o czym nie wiedzialem i po wycieczce do pl mam zalane sprzeglo olejem.

Panowie czy ta tarcza sie jeszcze do czegos nadaje? W podcisnieniu mi sie nie zlizga ale powyzej 0,5 bara mam znow automat.

Czy jak wymienie uszczelniacz/skrzynie wymyje dobrze sprzeglo (no wlasnie czym zeby go nie zepsuc) to bedzie dzialac?

Chce w tym sezonie zapodac jeszcze kolo 1-1,2 bara takze musi zniesc szlagi kolo 170km i 250nm zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie po wymianie skrzyni na eske ktora ma padniety uszczelniacz, o czym nie wiedzialem i po

> wycieczce do pl mam zalane sprzeglo olejem.

> Panowie czy ta tarcza sie jeszcze do czegos nadaje? W podcisnieniu mi sie nie zlizga ale powyzej

> 0,5 bara mam znow automat.

> Czy jak wymienie uszczelniacz/skrzynie wymyje dobrze sprzeglo (no wlasnie czym zeby go nie zepsuc)

> to bedzie dzialac?

> Chce w tym sezonie zapodac jeszcze kolo 1-1,2 bara takze musi zniesc szlagi kolo 170km i 250nm

włozyc do benzyny estrakcyjnej dobrze wymyc przetrzec papierem 300 ka i z dociskiem to samo i mysle ze jeszcze polata, mialem tak w moim 1,4, sprzeglo do tej pory lata wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są takie specjalnie zmywacze / odtłuszczacze do sprzęgła oraz tarcz hamulcowych na bazie jakichś dziwnych rozpuszczalników (ale nie pamietam juz jak się nazywały - dość skomplikowana nazwa była ) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> są takie specjalnie zmywacze / odtłuszczacze do sprzęgła oraz tarcz hamulcowych na bazie jakichś

> dziwnych rozpuszczalników (ale nie pamietam juz jak się nazywały - dość skomplikowana nazwa

> była )

Szukaj mi tego! Napewno to nie zmywacz do hamulcow vel bremsenreiniger 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie po wymianie skrzyni na eske ktora ma padniety uszczelniacz, o czym nie wiedzialem i po

> wycieczce do pl mam zalane sprzeglo olejem.

> Panowie czy ta tarcza sie jeszcze do czegos nadaje? W podcisnieniu mi sie nie zlizga ale powyzej

> 0,5 bara mam znow automat.

> Czy jak wymienie uszczelniacz/skrzynie wymyje dobrze sprzeglo (no wlasnie czym zeby go nie zepsuc)

> to bedzie dzialac?

> Chce w tym sezonie zapodac jeszcze kolo 1-1,2 bara takze musi zniesc szlagi kolo 170km i 250nm

Raczej nic nie pomoże. Zmywacz można zastosować doraźnie jak np kapnie Ci oleju na tarcze w trakcie montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej nic nie pomoże. Zmywacz można zastosować doraźnie jak np kapnie Ci oleju na tarcze w trakcie

> montażu.

Teraz pytanie czy da sie kupic sama tarcze bo sprzeglo ma moze z 5 tys ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie że się da. Można też wymienić same okładziny.

W eperze (starym) pokazuje ze wyczerpaly sie zapasy zlosnik.gif

Kto mi to wymieni, taniej bedzie kupic sama tarcze wink.gif

Dostane w IC? Jak bedziesz to zapytaj ile $$$ bo Ty tam staly klient jestes zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W eperze (starym) pokazuje ze wyczerpaly sie zapasy

> Kto mi to wymieni, taniej bedzie kupic sama tarcze

> Dostane w IC? Jak bedziesz to zapytaj ile $$$ bo Ty tam staly klient jestes

W poniedziałek zapytam. Potrzebujesz do 1.2 16V czy do 1.4 16v ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.