Skocz do zawartości

Avensis 2.4 Automat lub Accord 2.4 Automat


karax

Rekomendowane odpowiedzi

> w 2.0 i 2.4 rozrząd jest na łańcuch?

> a co do mocy, różnica to 35KM więc w sumie niezbyt dużo

> generalnie 2.4 Maćkowe zbierało się tak, że miałem non stop banana na twarzy

> jeśli 2.0 nie jest dużo gorsze to myślę, że nawet jak taki znalazłbym to się nie zawiodę

Generalnie wszystkie silniki w tym modelu maja lancuch.

Imo szybciej znajdziesz zadbane 2,0, ale szukaj 2,4 smile.gifPierwsze dwulitrowki mialy cos tam z walkami ale Ty i tak celujesz w poliftowa.

W cl7 jest 5cio biegowa skrzynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli bym się decydował dorzucał bym jednak seryjną navi ...

Mam seryjną apn2 ok.gif

Szału nie ma ale działa dość poprawnie. Jak już napisano ma ubogi interface i czasem gubi sygnał.

Trochę kosztowało dvd z mapą PL bo miałem standardowo Europę Zach z 2008 r.

W sierpniu ub roku zapłaciłem 700.zł wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pojeździłem za co bardzo dziękuję

> ps: nie ma ktoś Acco 2.4 do sprzedania

> ps2: nie musi być automat

> edit:

> oczywiście ma swoje minusy coby nie było aż tak idealnie

> brak nawiewów na tył w tej wielkości aucie to dla mnie pomyłka

> do tego radio jest tak wstawione, że jakakolwiek zmiana na coś nieseryjnego jest praktycznie

> niemożliwa

> ale w sumie jakby nie patrzeć auto bardzo fajne

To może odpuść automata wink.gif Ale poszukaj jednak 2.4. Dwulitrówkę też mogłem załatwić. To niby "tylko" 35km różnicy, ale jazda zupełnie inna. Brak nawiewów na tył to faktycznie pomyłka, nie wiem kto wpadł na tak genialny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mozna zakupic nieorginalne radio(dvd, navi, mp3 itd) pasujace w miejsce orginalnego, lub dolozyc

> radio 1din - tu tez sa juz odpowiednie zaslepki i przejsciowki.

> Poza tym jak na ta "klase" auta to sprzet audio nie powala na kolana.

U siebie mam premium sound system, który jakoś już daje radę. Oczywiście po przesiadce z Civica, gdzie audio było warte 1/4 wartości auta nie ma porównania, aczkolwiek zmian w tym zakresie w Acco nie planuję. Jedynie co, to dorzuciłbym seryjny sub, tyle że mam sedana i nie wiem czy tam było to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U siebie mam premium sound system, który jakoś już daje radę. Oczywiście po przesiadce z Civica,

> gdzie audio było warte 1/4 wartości auta nie ma porównania, aczkolwiek zmian w tym zakresie w

> Acco nie planuję. Jedynie co, to dorzuciłbym seryjny sub, tyle że mam sedana i nie wiem czy

> tam było to możliwe.

U Ciebie bedzie latwiej dozucic amp niz w najubozszej wersji radia. Nie wiem czy seryjny sub podpasuje bo nigdy go na oczy nie widzialem.

Z radyjka wychodzi sygnal sterujacy na wzmacniacz. ok.gif Kabelki(glosniki) sa ladnie opisane na forum. Wystarczy jeszcze wymienic jajka z tylu, wlozyc cos fajnego w przednie drzwi i bedzie juz ok.gifgralo na seryjnym radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.