Skocz do zawartości

Ile egzemplarzy Crom II FIAT wypuścił na rynek


Rekomendowane odpowiedzi

> Tak się zastanawiam, ile Crom II, szczególnie interesują mnie Cromy II po FL, zostało przez Fiata

> wyprodukowanych. Czy ktoś z Was ma takie informacje?

4 szt będzie jak nic biglaugh.gif

Żarcik biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak się zastanawiam, ile Crom II, szczególnie interesują mnie Cromy II po FL, zostało przez Fiata

> wyprodukowanych. Czy ktoś z Was ma takie informacje?

Hmm...tyle na ile byl popyt smile.gif)))

Ale wiecie co???

Fajnie,ze pierwotnie auto kosztowalo w Emotion to cena ponad 100 tys bez upustow bo dzieki temu jestesmy jak wisienka na torcie smile.gif

We wro w sumie moze widzialem ze 3 cromy:)

A opli..olaboga...co trzeci to opel, co drugi VW, gdzies BEEMWU te stare ale jare:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm...tyle na ile byl popyt )))

> Ale wiecie co???

> Fajnie,ze pierwotnie auto kosztowalo w Emotion to cena ponad 100 tys bez upustow bo dzieki temu

> jestesmy jak wisienka na torcie

> We wro w sumie moze widzialem ze 3 cromy:)

> A opli..olaboga...co trzeci to opel, co drugi VW, gdzies BEEMWU te stare ale jare:)

U nas tyle Lanosów jezdzi biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jak kupowałem kromke, po Słupsku jeździła jedna i to po faceliftingu. Teraz oprócz mojej jeżdżą co najmniej 4 z tego co wypatrzyłem.

Myślę, że za jakiś czas może ich więcej wysypać jak jeszcze stracą na wartości roczniki 2005/2006 i będą po ok. kilkanaście tysięcy tak jak się dużo pojawiło volvo v40 w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też myślę, że będzie z Cromami tak jak ze Stilo, bo nie ma potrzeby sięgania z porównaniami poza markę Fiat. Ale to zależy od tego ile faktycznie Crom jest na rynku? Stąd moje pytanie. Stilo nie było dużo, bo jak wszyscy wiemy, zaliczyło ono marketingową porażkę i sprzedaż nowych nie szła dobrze. Rynek uznał, że jak na auto z logo Fiat jest za drogie. Choć ogólnie było dobrym autem. Z Cromami była chyba powtórka z rozrywki. W końcu zrezygnowano z produkcji w 2010r. Mimo wszystko wydaje mi się, że Cromy jako auta jeszcze droższe, sprzedawały się jako nowe jeszcze gorzej. A to pewnie znaczy, że jesteście Panowie posiadaczami rzadkich wypasionych fur i tak już zostanie. Bo aut na rynku jest poprostu nie wiele. Gorzej dla mnie, bo kupić Cromę, to nie jest łatwa sprawa, to nie jakiś tam byle jaki Opel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak się zastanawiam, ile Crom II, szczególnie interesują mnie Cromy II po FL, zostało przez Fiata

> wyprodukowanych. Czy ktoś z Was ma takie informacje?

Można to sprawdzić.... wystarczy do EPR-a wpisywać kolejne numery podwozia.... i zobaczyć co wyskoczy.... na przykład co 1000 zlosnik.gif

To kto sprawdzi hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.