Skocz do zawartości

peugeot expert/citroen jumpy/fiat scudo


Marcinas

Rekomendowane odpowiedzi

ok.gif

mial moze ktos ktorys z modeli ? silnik 1.6 chyba sobie mozna darowac a 2.0 (136KM) ?

interesuja mnie auta uzywane r.2007-2009 /osobowe/.

wiekszosc jakie znalazlem ma przebieg 120 - 150kkm icon_rolleyes.gif

czy to jakis kres wytrzymalosci tych aut ?

dzieki za info ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mial moze ktos ktorys z modeli ? silnik 1.6 chyba sobie mozna darowac a 2.0 (136KM) ?

> interesuja mnie auta uzywane r.2007-2009 /osobowe/.

> wiekszosc jakie znalazlem ma przebieg 120 - 150kkm

> czy to jakis kres wytrzymalosci tych aut ?

> dzieki za info

Bardziej bym to nazwał końcem leasingu. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy z przekladniami sie zdarzaja, nowa strasznie droga. do tego teoretycznie niewymienne gumki na stabilizatorze moga byc problemem, o motorownie bym sie nie martwil wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisał przecież, że osobowe.

to jakoś tak po łebkach przeczytałem

bardzo fajne auto ale z silnikem 2.0hdi 138km.

w citroenie bardzo wygodne zawieszenie tylne zawieszenie na poduszkach pneumatycznych.

U nas w komisie jest jedna taka fura maksymalnie wygodna w sam raz jak planuje się drużynę piłki halowej wink.gif

a słaby pkt to drążek stabilizatora lubi stukać confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej osobowo-ciezarowa grinser006.gif 6 os. + paka ok.gif niestety taka opcje ma tylko peugeot. w pozostalych markach zadnych uzywaniakow nie znalazlem. pozostaje kwestia przerobki, ale to koszt 4-5 kpln tongue.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> problemy z przekladniami sie zdarzaja, nowa strasznie droga. do tego teoretycznie niewymienne gumki

> na stabilizatorze moga byc problemem, o motorownie bym sie nie martwil

Potwierdzam, widziałem przypadek że w scudo padła przekładnia i musieli sprowadzać z Włoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem 4 lata Expertem tepee 2007(wersja długa 6 osób + paka) silnik 2.0hdi 120KM bezproblemowy

Zalety - w miarę cicho, ekonomicznie (trasa z samymi pasażerami 7l/100km), wygodnie jak a dostawcze auto

Wady - 6osobowy to on jest w teorii. Z przodu 3os pojadą na trasę do 50km, z tyłu już lepiej. Klima nie jest w stanie wychłodzić takiej wielkiej budy, ogrzewanie w zimie też nie wyrabia (przy -15 na zewnątrz po trasie 2h w środku było +10 ogrzewanie na max, do +15 doszedłem na zamkniętym obiegu), potem odgrodziłem pakę - niewiele lepiej.

Silnik trochę słaby jeśli chcesz go zapakować na maxa

Zawieszenie pada jak w innych autach budżetowych, ale jest przyjemne jak na dostawczaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.