Skocz do zawartości

Zmiana silnika


eidzikxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się znaleźć sportinga bez silnika i skrzyni w całkiem przyjemnej cenie i teraz takie pytanie w swoim rozbitku mam 0.9 i czy dużo czeka mnie roboty i co muszę przełożyć ze swojego rozbitka oprócz silnika i skrzyni - z czasem zamierzam zrobić swap do 1.4 16v ale z pewnymi sytuacjami nie mam od razu na to pieniążków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Udało mi się znaleźć sportinga bez silnika i skrzyni w całkiem przyjemnej cenie i teraz takie

> pytanie w swoim rozbitku mam 0.9 i czy dużo czeka mnie roboty i co muszę przełożyć ze swojego

> rozbitka oprócz silnika i skrzyni - z czasem zamierzam zrobić swap do 1.4 16v ale z pewnymi

> sytuacjami nie mam od razu na to pieniążków.

dzial FAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opłacalna jest ta zmiana .silniki za drogie nie sa od 1.1 jak masz okazje tanio kupic tego sportinga to sprzedaj swoja 900 i kup silnik od sportinga i szkrzynie .chyba ze masz gotowke to odrazu 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie opłacalna jest ta zmiana .silniki za drogie nie sa od 1.1 jak masz okazje tanio kupic tego

> sportinga to sprzedaj swoja 900 i kup silnik od sportinga i szkrzynie .chyba ze masz gotowke

> to odrazu 1.4

jest taka sprawa, że tak po prostu 900 nie chcę się pozbywać (48tyś przebieg) a jak bym wkładał to już 1.4 bo z tego co rozmawiałem z poprzednim właścicielem wiązka jest pod 1.2 (taki w nim siedział) / 1.4 a puki co brak pieniążków na 1.4 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest taka sprawa, że tak po prostu 900 nie chcę się pozbywać (48tyś przebieg) a jak bym wkładał to

> już 1.4 bo z tego co rozmawiałem z poprzednim właścicielem wiązka jest pod 1.2 (taki w nim

> siedział) / 1.4 a puki co brak pieniążków na 1.4

Zółty z szyberdachem ? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to silnik, łapy z 900, przewod serwa, nie wiem jak z elektronika, czy tam masz mpi czy spi, napewno węże chłodnicy, zbiorniczek wyrówn, i chyba do alternaotra masz inny przewód taki cienki ktory idzie do regulatora napieć w 900, ale moge sie mylic, jak mi sie cos przypomni to dopisze, ogólnie troche zabawy jest, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co sie orientuje to silnik, łapy z 900, przewod serwa, nie wiem jak z elektronika, czy tam

> masz mpi czy spi, napewno węże chłodnicy, zbiorniczek wyrówn, i chyba do alternaotra masz inny

> przewód taki cienki ktory idzie do regulatora napieć w 900, ale moge sie mylic, jak mi sie cos

> przypomni to dopisze, ogólnie troche zabawy jest, pozdrawiam

dzięki wielkie - w weekend zabieram się za niego smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy swapie z 900 na 1100 pasuje praktycznie tylko chlodnica więc w drugą stronę będzie to samo smile.gif

Czyli w skrócie łapy silnika i skrzyni, weze chlodnicy, zbiorniczek wyrównawczy, rzeźba z węzykami i przewodami, alternator, rozrusznik, delikatna rzeźba w elektryce, drążek zmiany biegów z linkami, linki sprzęgła gazu i prędkościomierza, wydech i pewno sporo czesci o których zapomniałem biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy swapie z 900 na 1100 pasuje praktycznie tylko chlodnica więc w drugą stronę będzie to samo

> Czyli w skrócie łapy silnika i skrzyni, weze chlodnicy, zbiorniczek wyrównawczy, rzeźba z węzykami

> i przewodami, alternator, rozrusznik, delikatna rzeźba w elektryce, drążek zmiany biegów z

> linkami, linki sprzęgła gazu i prędkościomierza, wydech i pewno sporo czesci o których

> zapomniałem

skrzynia biegów z pólosiami zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.