Skocz do zawartości

Polski przegląd tech. a samochód DE


Bart_lodz

Rekomendowane odpowiedzi

> Są papierowe dowody rejestracyjne. Zamiast pieczątki dostajesz naklejkę na tablice i papier będący

> raportem z badania.

> Wykonanie badania w Polsce nie jest możliwe.

Patrz Pan a u nas jest hologram nic nie dajacy + plakietka legalizacyjna na przednia szybe ktora tez jest nic nie dajaca (procz fotexow), i ile pary u nas idzie w gwizdek zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrz Pan a u nas jest hologram nic nie dajacy + plakietka legalizacyjna na przednia szybe ktora

> tez jest nic nie dajaca (procz fotexow), i ile pary u nas idzie w gwizdek

Są kraje, gdzie z przeglądu nie dostajesz dosłownie nic. DR też nie musisz przywozić. Wszystko idzie w system. I wtedy Niemcy wydają się strasznie biurokratyczni... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są kraje, gdzie z przeglądu nie dostajesz dosłownie nic. DR też nie musisz przywozić. Wszystko

> idzie w system. I wtedy Niemcy wydają się strasznie biurokratyczni...

ja to wiem, marudze na nasz kraj gdzie musi byc stempel pomimo CEPiK'u screwy.gif, ale zaraz mnie powiedza zebym wyjezdzal z kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podpowiedzcie koledzy jak to jest.

> Samochód na stałe zarejestrowany w DE chce wykonać Polskie badanie techniczne na uprawnionej stacji

> diagnostycznej, czy będzie to honorowane przez służby niemieckie, dostanie wpis do dowodu

> rej.?

Nie.

Kumpel zawsze musi jeździć do DE na przegląd smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.