Skocz do zawartości

Alfa Romeo 159 Sportwagon jaki silnik benzynowy wybrać ?


Mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze do was z zapytaniem jaki najlepiej wybrac silnik benzynowy do Alfy 159 Sportwagon wady i zalety spalanie usterkowosć itd , wiem ze silniki diesla sa super ale niestety odpada ponieważ auto bedzie zarejestrowane w Holandii i za auto tej wagi z silnikiem diesla płacił bym straszny podatek drogowy dlatego wchodzi tylko w gre benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam pisze do was z zapytaniem jaki najlepiej wybrac silnik benzynowy do Alfy 159 Sportwagon wady

> i zalety spalanie usterkowosć itd , wiem ze silniki diesla sa super ale niestety odpada

> ponieważ auto bedzie zarejestrowane w Holandii i za auto tej wagi z silnikiem diesla płacił

> bym straszny podatek drogowy dlatego wchodzi tylko w gre benzyna.

Na Holandię kup 1.8 140KM.

Podobno jest dosyć słabowity jak na tą budę, ale to jedyny silnik z sensowną ceną instalacji LPG wink.gif

Niestety ma on ręcznie regulowany luz zaworowy, więc przy LPG trzeba na to trochę uważać.

Z ciekawości. Gdzie chcesz kupić auto? Jakiś salon z gwarancją? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Gdzie tak jest napisane.

W 159 silniki 1.8 n/a (GM Family I ), 1.9JTS, 2.2JTS (GM Family II - L61 lub jak kto woli Z22YH) oraz 3,2JTS (GM 60st high feature V6) to owoce współpracy z GM.

> Bzdury piszesz .

Przeczytaj na jakie pytanie odpowiadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.