Skocz do zawartości

Cieknąca turbina Croma 1.9 150 KM


corvim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Komisowe dylematy ... Czy lejąca turbina ( cała obsmarowana olejem) to normalna rzecz w tym modelu po 100 tys. km ? Oglądałem fajny egzemplarz w komisie. W świetnym stanie ale turbina normalnie jakby ją ktoś oblał olejem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Komisowe dylematy ... Czy lejąca turbina ( cała obsmarowana olejem) to normalna rzecz w tym modelu

> po 100 tys. km ? Oglądałem fajny egzemplarz w komisie. W świetnym stanie ale turbina

> normalnie jakby ją ktoś oblał olejem ...

Wali odmą i zaciąga na sprężarkę. Powodów moze byc kilka od prozaicznych jak przelanie olejem do problemow z DPFem czy motorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Komisowe dylematy ... Czy lejąca turbina ( cała obsmarowana olejem) to normalna rzecz w tym modelu

> po 100 tys. km ? Oglądałem fajny egzemplarz w komisie. W świetnym stanie ale turbina

> normalnie jakby ją ktoś oblał olejem ...

Jak kupowalem moja cromke to w ASO pytam goscia co to takie mokre, a on ze to zaciaga czyms tam i ze tak maja, ale zeby obserwowac czy nie kapie itp.

Nie kapie ale oleju to mam za duz chyba

Jak sciagnac, ssakiem w olejarni czy korkiem w misce?

Mysle,ze z pol litra moge zciagnac bo nijak to zmierzyc moge tym czyms ala bagnet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak kupowalem moja cromke to w ASO pytam goscia co to takie mokre, a on ze to zaciaga czyms tam i

> ze tak maja, ale zeby obserwowac czy nie kapie itp.

> Nie kapie ale oleju to mam za duz chyba

> Jak sciagnac, ssakiem w olejarni czy korkiem w misce?

> Mysle,ze z pol litra moge zciagnac bo nijak to zmierzyc moge tym czyms ala bagnet:)

Te turbiny tak mają i tyle, moja też mokra z dołu. Oleju nie ubywa, oprócz tego, że świszcze zwłaszcza na zimno nic złego się nie dzieje.

Jadę aż padnie, albo sprzedam grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak sciagnac, ssakiem w olejarni czy korkiem w misce?

Kup w aptece dużą strzykawkę , taką ze 100-200ml , do tego z metr PCV o śr. wew. ok. 6mm i będziesz miał ssak jak znalazł waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kup w aptece dużą strzykawkę , taką ze 100-200ml , do tego z metr PCV o śr. wew. ok. 6mm i będziesz

> miał ssak jak znalazł

6mm wew, a to chyba nie wiejdzie w ta waska dziurke, ale sprobuje

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 6mm wew, a to chyba nie wiejdzie w ta waska dziurke, ale sprobuje

> dzieki

No to wybierz jakąś cienkościenną żeby weszła bez kombinacji na końcówkę tej strzykawy i też da radę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 6mm wew, a to chyba nie wiejdzie w ta waska dziurke, ale sprobuje

> dzieki

Są duże strzykawki z takimi jakby gwintami, do tego kupujesz zestaw do kroplówki i masz cienką rurkę. smile.gif

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są duże strzykawki z takimi jakby gwintami, do tego kupujesz zestaw do kroplówki i masz cienką

> rurkę.

> Pozdrawiam BAS

Zna-fca smile.gif Napisz jeszcze co najlepiej wciągać przez ten zestaw grinser006.gifok.gif

Żarcik 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.