Skocz do zawartości

[G] woda w prowadnicach przednich foteli


velo86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Skąd może brać się woda w suwnicach przednich foteli? Jest tam cały czas mokro i zastanawiam się jak temu zapobiec.. Ktoś przerabiał podobny temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziwne jest to, że wszędzie jest sucho.. Dywaniki suche, fotele także, nie zauważyłem przecieków. Jedynie wewnątrz prowadnic jest wilgotno. Myślałem, że może zimą zbiera się wilgoć w kabinie.. ale podczas upałów jest to samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po organoleptycznym sprawdzeniu - woda..

> Kurcze nie mam pomysłu skąd ona się tam bierze :/

a jaka masz wersję nadwozia moze pekl Ci wezyk doprowadzajacy plyn do tylnej szyby niestety żeby sie do niego dobrac wymagany jest demontaz podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jaka masz wersję nadwozia moze pekl Ci wezyk doprowadzajacy plyn do tylnej szyby niestety żeby

> sie do niego dobrac wymagany jest demontaz podsufitki

Kombi. Wężyk pękł. tylko cała woda ucieka przy lewym przednim kole.. Wczoraj właśnie zastanawiałem się jak się do niego dobrać...

W kabinie żadnych wycieków nie widać, nigdzie nie jest zalane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość to zrób fotkę jak to wygląda.

Zerknij od podwozia i od środka czy nie pojawia się rdza na elementach do których są mocowane szyny. Zwłaszcza na zgrzewach.

Mokre są obie prowadnice? Obu foteli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.