Skocz do zawartości

do oglądaczy zdjęć :)


sajmon

Rekomendowane odpowiedzi

> warto w tej kwocie taką fabie?

> http://otomoto.pl/skoda-fabia-1-9tdi-idealna-elegance-C23442930.html

Magczny przebieg zeby nie przekroczyć 200 000Km. Osobiście po przeczytaniu opisu bym nawet nie zadzwonił bo szkoda by mi było darmowych minut. Jak masz dalej jak 50Km to sobie odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie kupilbym auta, na ktorym ktos tak dziaduje, ze alusy sciaga

Nie tylko ściąga alusy, ale zakłada jakieś opony nieporozumienie. Wyglądają na za małe, albo na za wąskie. A już na pewno są za wąskie na te koła. No i obowiązkowo byle jakie kołpaki facepalm%5B1%5D.gif

A czy jest tam hak, czy tylko ząslepka a hak sprzedany osobno icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Magczny przebieg zeby nie przekroczyć 200 000Km. Osobiście po przeczytaniu opisu bym nawet nie

> zadzwonił bo szkoda by mi było darmowych minut. Jak masz dalej jak 50Km to sobie odpuść.

ototo, zauważyłem przebieg ustawiony na 199000km hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwnie ta fabia wygląda. Brakuje paru elementów które miał Elegance w standardzie...

> Krawiec

Na to bym nie patrzyl - wersje na rozne rynki potrafia sie bardzo roznic. Np. Superb w UK ma xenony dopiero w najwyzszej wersji, a w Polsce zdaje sie, ze sa w kazdej wersji, albo nie ma tylko w najnizszej. A np. wsteczne lusterko (wewnetrzne) jako jedyne sie sciemnia - zewnetrzne sa normalne, podczas gdy nawet w instrukcji jest, ze zewnetrzne tez sie powinny sciemniac. Ale np. w Polsce za skore trzeba doplacic, a w UK w najwyzszej wersji jest standardowo, podobnuie jak 18" alusy.

Podobnie z moja Vectra - mam wersje wypasiona lepiej od Cosmo, ale mam tylko klime automatyczna a nie dwustrefowa.

IMVHO mozna tylko porownywac wersje w ramach tego samego rynku ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> warto w tej kwocie taką fabie?

> http://otomoto.pl/skoda-fabia-1-9tdi-idealna-elegance-C23442930.html

Ogolnie bym odparł te argumenty kolegów nizej , ze niepelne wyposazenie (zdarza sie w zaleznosci do rynku, ten moze byc z Wloch, mimo ze napisane ze z Niemiec) czy brzydkie kołpaki.

Ale powiem Ci szczerze - odpusc ten samochod. Ten handlarz nie cofal licznika, nic przy nim nie robil bo nie musial. To auto jest z Tureckiego komisu - a tam robia wieksze cuda niz w Polsce. Odpusc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogolnie bym odparł te argumenty kolegów nizej , ze niepelne wyposazenie (zdarza sie w zaleznosci do

> rynku, ten moze byc z Wloch, mimo ze napisane ze z Niemiec) czy brzydkie kołpaki.

> Ale powiem Ci szczerze - odpusc ten samochod. Ten handlarz nie cofal licznika, nic przy nim nie

> robil bo nie musial. To auto jest z Tureckiego komisu - a tam robia wieksze cuda niz w Polsce.

> Odpusc.

hmm możliwe ,ale z drugiej strony skoro facet sie zarzeka ze szyby orginał i powłoka w orginalnej grubości to troche na turasów to nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm możliwe ,ale z drugiej strony skoro facet sie zarzeka ze szyby orginał i powłoka w orginalnej

> grubości to troche na turasów to nie pasuje

Mówisz tak, jakby o stanie samochodu mówiła tylko powłoka lakiernicza. Dwumas do wymiany, pompowtryski zalozone na sztuke, dziurawa chlodnica klimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm możliwe ,ale z drugiej strony skoro facet sie zarzeka ze szyby orginał i powłoka w orginalnej

> grubości to troche na turasów to nie pasuje

Wystarczyło, że turas je kupił za grosze, bo przebieg już miał się trójką, albo i czwórką zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm możliwe ,ale z drugiej strony skoro facet sie zarzeka ze szyby orginał i powłoka w orginalnej

> grubości to troche na turasów to nie pasuje

Kupilem w Niemczech od Turków z 15 samochodów, kazdy mial oryginalne szyby i wiekszosc byla bezwypadkowa (wymieniane zderzaki - poobijane jak to we Wloszech). Turcy nie kupuja rozbitych aut bo nie chce im sie ich robic , ale zawsze cofaja liczniki tak srednio o 200-300kkm i naprawy mechaniczne zeby odpalil i jakos jechał. Aha - no i ksiazki serwisowe robią, jesli tylko poprosisz.

edit: Tak serio, patrzac ze to rocznik 2004 i kombi, i tablice z najwiekszego tureckiego miasta - strzelam ze ta Skoda ma przebieg ok.500 tys km. Chociaz kupowalem z wiekszymi przebiegami (jak sie dokladnie sprawdzilo) wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm możliwe ,ale z drugiej strony skoro facet sie zarzeka ze szyby orginał i powłoka w orginalnej

> grubości to troche na turasów to nie pasuje

grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

wiesz ilu już takich spotkałem co się przez telefon i w ogłoszeniach zarzekali ? 270751858-jezyk.gif .... bądź realistą.... w Polsce każde jest bezwypadkowe .... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.