Skocz do zawartości

Alfa Romeo 147 vs ford focus vs Chevrolet Lacetti czy astra2


VIOLATOR74

Rekomendowane odpowiedzi

> Akurat mnie ten samochód się nie podoba.

Jednym się podobają blondynki, innym brunetki a jeszcze innym...

Dla niektórych szczytem estetyki w motoryzacji jest Octavia.

Zrób taki test - pokaż zdjęcie alfy 147 jakiejś koleżance albo nawet kilku i zapytaj o zdanie.

Tak czy inaczej ten samochód wyróżnia się wyglądem na ulicy i na pewno łatwo go wyróżnisz wśród całej masy (dosłownie szarej) innych.

Osobiście najbardziej podobają mi się klasyki z lat 60tych, ale nie mogę czymś takim jeździć na co dzień smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Inaczej prawde mowiac juz dawno bym auto zmienil heh.

> Odnosnie szukanego auta robie rocznie tylko5-10tys km bo pracuje na miejscu wiec dojazd do pracy

> odpada, zawieszenie nawet alfy spory okres u mnie wytrzyma . Zalezy mi glownie na aucie

> ktorego rdza nie wcina bo nie naleze do osob ktore zmieniaja co rok auto

Rdzy w alfie nie uświadzczysz, chociaż 156 miały problemy z podłogą. U siebie nie zauważyłem kompletnie nic niepokojącego od spodu.

W przeciwieństwie do Forda czy Opla gdzie chyba prędzej znajdzie się ruda.

Podstawa to znalezienie dobrego egzemplarza. Dobrego nie w sensie z idealnym zawieszeniem i 50kkm przebiegu, ale takiego bez wypadkowej przeszłości, w pełni oryginalnego (bez podwórkowego tuningu) i ogólnie zadbanego. Wybór benzyniaków jest dosyć spory, chyba że ten przebieg robisz w trasie to wtedy warto pomyśleć o JTD, bo to zdecydowanie bardziej udany silnik niż T.Spark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat umarl smiercia wrecz naturalna, pomimo iz mialem chetnych na lanosa po przeanalizowaniu rynku i tego ze i tak bede musial w auto po zakupie wlozyc min 2-3tys a nigdy nie wiadomo co sie trafi czy nie wiecej to lanos zostaje jeszcze w domu. I w przyszlosci za rok max 2 biore sprawdzone auto od ojca seata leona 1.9 TDI w cenie promocyjnej 270751858-jezyk.gif.

Szkoda mi lanosa i tyle 270751858-jezyk.gif bo nigdy mnie nie zawiodl a ostatnie 2 mies w zime zrobil pare tys km bez problemowo smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.