Skocz do zawartości

Kamerka na moto...


nikt-znany

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy jest szansa zakupić coś budżetowego czym mógłbym uwieczniać np. wycieczkie offroadowe na moto?

> GoPro odpada z uwagi na cenę.

> Może ktoś przerabiał podobny temat i ma jakieś doświadczenia którymi zechciałby podzielić się :-)

Zobacz czy taka jakosc ci pasuje:

Filmik YOUTUBE

Kamera ALLGRO

Niestety youtube nieco ciachnelo na jakosci bo filmik wyciagniety bezposrednio z kamery lepiej sie precentuje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobacz czy taka jakosc ci pasuje:

> Filmik YOUTUBE

> Kamera ALLGRO

> Niestety youtube nieco ciachnelo na jakosci bo filmik wyciagniety bezposrednio z kamery lepiej sie

> precentuje

pytanie mam, czy da sie zapetlic nagranie (np co 5minut i kasowanie najstarszych - jak w kamerkach 'samochodowych') ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobacz czy taka jakosc ci pasuje:

> Filmik YOUTUBE

> Kamera ALLGRO

> Niestety youtube nieco ciachnelo na jakosci bo filmik wyciagniety bezposrednio z kamery lepiej sie

> precentuje

Jak juz z reki wszystko drzy i skacze to co bedzie na moto.

Jezeli nie GoPro to jedynie Midland 100 czy o podobnej symbolice.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobacz czy taka jakosc ci pasuje:

> Filmik YOUTUBE

> Kamera ALLGRO

> Niestety youtube nieco ciachnelo na jakosci bo filmik wyciagniety bezposrednio z kamery lepiej sie

> precentuje

Jakość filmu z kamerki OK, nie przeczę.

Miałem taką jeszcze w poprzednią środę podczas wyjazdy na pętlę bieszczadzką smile.gif

Zerwał się tem szjasowaty plastikowy uchwyt i kamerka spadla mi pod koła.... a karta pękła mi na pół.

Kolega DamianBD potwierdzi..;) Ale jakość filmo naprawdę OLK, nawet wiatr wycinało.

Te uchwyty nie nadają się na motocykl. Raczej do zastosowań stacjonarnych i małych drgań.

Też zastanawiam się nad następną kamerą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O coś takiego:

> http://www.ibood.com/pl/pl/product_specs...i_4GB_karta_SD/

> w tym ekstremalnym zestawie sportowym jest trochę rzeczy które ułatwiają mocowanie

Dokładnie ten sam uchwyt mi się rozpadł - z czterema łapkami i klipsem....

Żadne to ekstremum. W sumei mogłem zabezpieczyć kamerę smyczą i wtedy dyndałaby, ale kto by pomyślał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie ten sam uchwyt mi się rozpadł - z czterema łapkami i klipsem....

> Żadne to ekstremum. W sumei mogłem zabezpieczyć kamerę smyczą i wtedy dyndałaby, ale kto by

> pomyślał....

Mój się trzyma dobrze smile.gif ale na wszelki wypadek puszczam tyrtyrke przez to oczko biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pytanie mam, czy da sie zapetlic nagranie (np co 5minut i kasowanie najstarszych - jak w kamerkach

> 'samochodowych') ?

Niestety sie nie da. Zbyt prosty model grinser006.gif

Powod zakupu byl prosty: 10 Funtow z Grupona i to bylo 2 lata temu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

> Podepnę się pod temat, czy taka kamerka jest coś warta?

> Redleaf RD32II?

> klik

Zakupiłem wczoraj RD32 ver 1 - gorsza jakość podobnież, ale stwierdziłem iż nie potrzebuję super obrazu...

Zamontowałem do kasku i... nie nie spadła, tylko źle ustawiłem i nagrała tylko licznik w moim skuterze zlosnik.gif

Poprawiłem teraz mocowanie - może w drodze powrotnej uda się nagrać coś przede mną to wrzucę wieczorem na YT ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakupiłem wczoraj RD32 ver 1 - gorsza jakość podobnież, ale stwierdziłem iż nie potrzebuję super

> obrazu...

> Zamontowałem do kasku i... nie nie spadła, tylko źle ustawiłem i nagrała tylko licznik w moim

> skuterze

> Poprawiłem teraz mocowanie - może w drodze powrotnej uda się nagrać coś przede mną to wrzucę

> wieczorem na YT

Dokupiłeś jakieś mocowanie na przyssawkę, czy mocowałeś na pasek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokupiłeś jakieś mocowanie na przyssawkę, czy mocowałeś na pasek?

Wałczyłem z paskiem i niewiele to dało (za duży luz jest) - na razie przykleiłem mocowanie tą zamieszczoną taśmą dwustronną do kasku - prędkości nie rozwijam zbyt dużych więc powinno się trzymać...

Dokupiłem do zestawu podstawowego zestaw z paskami oraz przyssawkę, ale tą to zamierzam w samochodzie zamontować 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.