Skocz do zawartości

Swiatło w bagażniku


osa_a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W moim GP od jakiegoś czasu nie mam światła w bagażniku. Żarówka dobra, bezpieczniki całe. Zauważyłem również, że jak jest otwarty bagażnik to nie świeci kontrolka i nie wyświetla napisu o otwartym.

Co może być przyczyną awarii i jak się do tego dobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamek? A ten dzyndzel który się wciska jak się zamknie klapę nie będzie miał z tym nić wspólnego?

> Zamek da się jakoś naprawić?

W zamku masz microswich, który jest najprawdopodobniej uszkodzony.

Jeżeli uda Ci się go kupić oddzielnie to wymień tylko jego, jeżeli nie - kup cały zamek. Koszt to około 30-40zł na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamek? A ten dzyndzel który się wciska jak się zamknie klapę nie będzie miał z tym nić wspólnego?

> Zamek da się jakoś naprawić?

Sprawdz w zamku wtyczke no i oczywiscie mikroprzełącznik. Gdyby na wtyczce była korozja to masz szybe tylną do ponownego wklejenia. Ja osobiście przerobiłem 2 zamki( gdzieś brakowało kleju i kapało centralnie na wtyczke) i po uszczelnieniu tylnej szyby temat zanikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zamku masz microswich, który jest najprawdopodobniej uszkodzony.

> Jeżeli uda Ci się go kupić oddzielnie to wymień tylko jego, jeżeli nie - kup cały zamek. Koszt to

> około 30-40zł na allegro.

W takich cenach nie ma. Jak mam kupić (używany) zamek, który nie wiadomo ile wytrzyma to chyba lepiej spróbuję reanimować ten co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.