Skocz do zawartości

Renault Fluence phase II 2013 - lift


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny? zlosnik.gif

286386799-Renault-Fluence-2013-1-620x379.jpg

Na pocieszenie powiem tylko tyle, że te poliftowe egzemplarze z grillem a'la Koleos najpierw wchodzą do sprzedaży w krajach Ameryki Łacińskiej i Południowej. Ja mam nadzieję, że w Europie będzie raczej przód w stylu nowego Clio. Ale jest jeszcze jedna nowinka. Przeprojektowano nieco obsługę klimatyzacji automatycznej. Zamiast przycisków soft - auto - fast mamy teraz także Dual, pewnie sterujący jednocześnie temperaturą lewo-prawo (teraz trzeba klikać osobno). Ten guzik zastępujący Soft nic mi nie mówi. hmm.gif

286386799-Renault-Fluence-2013-facelift-4.jpg

post-49578-14352517805913_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...] Przeprojektowano

> nieco obsługę klimatyzacji automatycznej. Zamiast przycisków soft - auto - fast mamy teraz

> także Dual, pewnie sterujący jednocześnie temperaturą lewo-prawo (teraz trzeba klikać osobno).

Instrukcja od mojego mówi że żeby ustawić jednakową temperaturę lewo-prawo po 'rozkręceniu' trzeba trochę dłużej przytrzymać przycisk 'auto' i się wyrówna samo (chyba do temperatury po lewej stronie).

> Ten guzik zastępujący Soft nic mi nie mówi.

Wygląda jak automatyczny obieg wewnętrzny może z czujnikiem jakości powietrza. W Stilo takie miałem i trochę brakuje.

Ogólnie daje powietrze z zewnątrz ale jak wrzucisz wsteczny czy stoisz (w korku) to przełącza się na obieg zamknięty żeby nie wciągać spalin z zewnątrz. W Stilo było jeszcze AQS (air quality coś-tam) co badało 'jakość' powietrza na zewnątrz i jak jechałem za 25-letnim Jelczem który dymił jakby był opalany węglem to włączało obieg zamknięty.

W sumie działało to dosyć sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Są już potwierdzone zmiany w modelu Fluence. Poniżej link do artykułu z Forum Megane O tutaj Moim

> zdaniem wygląda super. Ciekawostka to kolejna mutacja silnika 1.6 16V, teraz znowu będzie

> 115 KM.

I ma 1.3l/100 mniej palić. zlosnik.gif

Chyba na papierze.

Ale poza tym - ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I ma 1.3l/100 mniej palić.

> Chyba na papierze.

W ten fakt to ja też nie wierzę. Czekam, aż kiedyś w materiałach reklamowych pojawi się info, że silnik wręcz produkuje paliwo, zamiast go zużywać. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ten fakt to ja też nie wierzę. Czekam, aż kiedyś w materiałach reklamowych pojawi się info, że

> silnik wręcz produkuje paliwo, zamiast go zużywać.

No nie?

0.3, 0.5 to jeszcze. Powiedzmy dadzą Start/Stop to w cyklu miejskim czy mieszanym może trochę spaść. Ale o 1.3? screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.