Skocz do zawartości

Znikajae wspomaganie kierownicy


Randar

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli mam dosc tego hiszpanskiego temperamentu i niemieckiej technologii. Srednio co 2-3 miesiace cos sie dzieje. Teraz jest akcja brak wspmagania. Okresowo znika, zauwazylem,ze dziwnie zachowuje sie kontrolka aku. Po wlaczeniu zaplonu miga ale nieregularnie. Po odpaleniu silnika rowniez potrafi migac. Aku ma 3 lata , jakis bosh silver. Altek po remoncie na wiosne. Nagralem filmiki migajacej kontrolki, jak wroce do domu to wrzuce, bo teraz z telefonu nadaje. Jakie sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko jasne, ładowania akumulatora brak angryfire.gif, na zgaszonym silniku 11,98 V po odpaleniu spada do ok. 7 V a potem rosnie na 11,30 V i nic więcej sciana.gif. Później podłącze VAG'a i zobacze co wypluje

Gjees ratuj panic.gif, w marcu była robiona regeneracja altka icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba wszystko jasne, ładowania akumulatora brak , na zgaszonym silniku 11,98 V po odpaleniu spada

> do ok. 7 V a potem rosnie na 11,30 V i nic więcej . Później podłącze VAG'a i zobacze co

> wypluje

> Gjees ratuj , w marcu była robiona regeneracja altka

Trzeba go wytarmosić i zobaczyć wtf. Może to jakieś następstwo po akcji z dzikiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba go wytarmosić i zobaczyć wtf. Może to jakieś następstwo po akcji z dzikiem???

Wątpię bo altek jest schowany za belką przednią a ta nie ucierpiała. Nic nie miało prawa go drasnąć. Ale na 100% pewności nie ma. Jutro zadzwonie do Ciebie i się umówimy na oglądnięcie trupa. Tylko czy dojade na samym akumulatorze ? icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czemu regenerowałeś? jak z cenami za nowy altek firmowego zamiennika, albo za używkę?

w marcu czy kwietniu miałem zgon altka i oddałem auto do Grześka (Gjees), było cacy do dziś. Jutro pewnie padlina trafi do Grześka i będziemy się zastanwiać czemu zdechł. Tydzień temu dzika przyjąłem na zderzak ale watpie, żeby altek przez to dostał. Auto po spotkaniu wyglądało tak

286405271-IMG_2371.JPG

286405271-IMG_2375.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wspomaganie ciągnie dużo prądu.Jak nie ma prądu to komp odcina wspomaganie.

Objaw był taki, że wyjeżdżając spod domu nie miałem wspomagania i zapaliła się lampka wspomagania. Zgasiłem silnik i odpaliłem ponownie, wspomaganie wróciło. Pojechałem do sklepu i w drodze powrotnej zaczęła migać lampka akumulatora, potem już swieciła się ciągle. Przyjechałem do domu i podłączyłem miernik, wyszło, ze nie ma ładowania no.gifsick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba wszystko jasne, ładowania akumulatora brak , na zgaszonym silniku 11,98 V po odpaleniu spada

> do ok. 7 V a potem rosnie na 11,30 V i nic więcej . Później podłącze VAG'a i zobacze co

> wypluje

> Gjees ratuj , w marcu była robiona regeneracja altka

Też miałem takie objawy, winny okazał sie naderwany kabel wzbudzenie altka ( wtyczka 2 pinowa, częsta przypadłość). Ja miałem naderwany w okolicy skrzyni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.