Skocz do zawartości

[e90] otwieranie bagaznika z pilota


Dominik80

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest? auto zamkniete, naciskam przycisk na pilocie by odtwarlo bagaznik i nic sie nie dzieje... otwieram pilotem zamki drzwi i juz moge pilotem bagaznik otworzyc..

Jak zrobic bym mogl otwierac bvagaznik bez otwierania zamkow drzwi ??

(tak mialem w e46) - mozna bylo tylko bagaznik otwierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak to jest? auto zamkniete, naciskam przycisk na pilocie by odtwarlo bagaznik i nic sie nie

> dzieje... otwieram pilotem zamki drzwi i juz moge pilotem bagaznik otworzyc..

> Jak zrobic bym mogl otwierac bvagaznik bez otwierania zamkow drzwi ??

> (tak mialem w e46) - mozna bylo tylko bagaznik otwierac.

na pewno można otworzyć sam bagażnika bez odryglowywania drzwi, z tego co pamietam to jedno naciśnięcie nie działa, trzeba nacisnać przycisk bagażnika na pilocie i przytrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na pewno można otworzyć sam bagażnika bez odryglowywania drzwi, z tego co pamietam to jedno

> naciśnięcie nie działa, trzeba nacisnać przycisk bagażnika na pilocie i przytrzymać

po przytrzymaniu sie otwiera ale tylko jak mam juz otwarte zamki drzwi.. nic sie nie dzieje w momencie kiedy zamki drzwi sa zamkniete...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po przytrzymaniu sie otwiera ale tylko jak mam juz otwarte zamki drzwi.. nic sie nie dzieje w

> momencie kiedy zamki drzwi sa zamkniete...

To masz coś. Poprzestawiane. Można otworzyć sam bagażnik. Raz nawet udało mi się zostawić w nim kluczyk i miałem problem. Pewnie właśnie dlatego można gdzieś tam w opcjach to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To masz coś. Poprzestawiane. Można otworzyć sam bagażnik. Raz nawet udało mi się zostawić w nim

> kluczyk i miałem problem. Pewnie właśnie dlatego można gdzieś tam w opcjach to zmienić.

hmm no bardzo mozliwe smile.gif szkoda ze nie widzialem zadnej opcji w navi ccc by mozna cos przestwic.. no coz. bede z tym zyl smile.gif do momentu az kiedys podepne sie pod gt1 smile.gif

ps- tez zamknalem kiedys w bagazniku kluczyki i wszystkie okna mialem pootwierane a do auta i tak sie dostac nie moglem smile.gif.... lecialem do domu po kolejne , dobrze ze bylem jedynie 20min od domu a auto bylo w bezpiecznym miejcu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm no bardzo mozliwe szkoda ze nie widzialem zadnej opcji w navi ccc by mozna cos przestwic.. no

> coz. bede z tym zyl do momentu az kiedys podepne sie pod gt1

> ps- tez zamknalem kiedys w bagazniku kluczyki i wszystkie okna mialem pootwierane a do auta i tak

> sie dostac nie moglem .... lecialem do domu po kolejne , dobrze ze bylem jedynie 20min od domu

> a auto bylo w bezpiecznym miejcu

w navi ccc nic nie ustawisz, jeśli juz to tylko można byłoby zmienić jakieś wpisy NCSem, ale jeszcze nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a te nasze navi nie mialy dvd fabrycznego ?? bo to co koles pakuje to nie jest Ori gaget..

z tego co wiem to fabryczny moduł nie jest w stanie puścić filmu na wyświetlacz, dopiero dodatkowo sprzęt jest w stanie to jakoś przetworzyć i puscić na ekran. Nie wiem tylko czy płyta jest czytana przez napęd DVD auta czy przez coś dodatkowego. Moim zdaniem skórka nie warta wyprawki bo sam ekran nawigacji w wersji CCC jest średni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co wiem to fabryczny moduł nie jest w stanie puścić filmu na wyświetlacz, dopiero dodatkowo

> sprzęt jest w stanie to jakoś przetworzyć i puscić na ekran. Nie wiem tylko czy płyta jest

> czytana przez napęd DVD auta czy przez coś dodatkowego. Moim zdaniem skórka nie warta wyprawki

> bo sam ekran nawigacji w wersji CCC jest średni

pewnie masz racje smile.gif

chodzi mi po glowie i sie zastanawiam co wsadzili za kable a co nie wsadzili wink.gif jakie byly najlepiej wyposazone egzemplarze i ile mi brakuje do calosci wink.gif i dolozenie z czym sie wiaze (koszty i trudnosc) taki ciekawski jestem troche wink.gif

Szkoda ze informacji malo , najwiecej jest do e36 i 39 a e60 i e90 lub nowsze to juz ciezej z informacjami..

no ale pomalu pomalu zaczynam sie wkrecac w e90 devil.gif

ps-zima sie zaczyna i kierownica zimna wink.gif przydala by sie grzana wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.