Skocz do zawartości

Haki holownicze firmy Hak-Pol Imioła - dobre sa?


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

> Hak-Pol Imioła - dobre te haki sa, czy raczej szukac czegos innego?

Montowalem kiedys w audi a4-porazka

Montowalem rowniez jakis miesiac temu w land roverze, tutaj miarka sie juz przebrala, gdybym mieszkal blizej producenta to zlozylbym mu propozycje, 2 tysiace na reke jak zalozy swoj hak bez przerobek

Tak po krocce, otwory z 12 przewiercalem na 14, jakis dystans o grubosci okolo 5mm mialem wsunac miedzy hak a mocowanie ucha holowniczego z tym ze pan inzynier z Hak-Pola nie zauwazyl ze takie ucho jest profilowane, potrzebny jest dystans "na dole" o grubosci 5mm a "na gorze" o grubosci okolo 2mm

Moglbym jeszcze Ci opisac jakie mialem przerobki---priv jak cos

Szukaj jak cos uzywki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Montowalem kiedys w audi a4-porazka

> Montowalem rowniez jakis miesiac temu w land roverze, tutaj miarka sie juz przebrala, gdybym

> mieszkal blizej producenta to zlozylbym mu propozycje, 2 tysiace na reke jak zalozy swoj hak

> bez przerobek

> Tak po krocce, otwory z 12 przewiercalem na 14, jakis dystans o grubosci okolo 5mm mialem wsunac

> miedzy hak a mocowanie ucha holowniczego z tym ze pan inzynier z Hak-Pola nie zauwazyl ze

> takie ucho jest profilowane, potrzebny jest dystans "na dole" o grubosci 5mm a "na gorze" o

> grubosci okolo 2mm

> Moglbym jeszcze Ci opisac jakie mialem przerobki---priv jak cos

> Szukaj jak cos uzywki

to widać taka już ich jakość.

do jeepa montowałem hak-pol bizub i też miałem przeboje że gdyby było bliżej pojechał bym do producenta. potem montowałem do jumpera z przebojami a do santa-fe kupiłem ze słupska z automatem i ten był miodzio.

zawsze możesz dołożyć do brinka, inna klasa ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to widać taka już ich jakość.

> do jeepa montowałem hak-pol bizub i też miałem przeboje że gdyby było bliżej pojechał bym do

> producenta. potem montowałem do jumpera z przebojami a do santa-fe kupiłem ze słupska z

> automatem i ten był miodzio.

> zawsze możesz dołożyć do brinka, inna klasa

mozna kupic tez oryginal za 3x tyle kasy, ale wymaga ciecia zderzaka...

no coz niemogac sie doczekac na wasze podpowiedzi zamowilem z hakpola... zobaczymy jaki bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mozna kupic tez oryginal za 3x tyle kasy, ale wymaga ciecia zderzaka...

> no coz niemogac sie doczekac na wasze podpowiedzi zamowilem z hakpola... zobaczymy jaki bedzie...

a do czego ma być ten hak?

Ja po przebojach z hakami w nubirze i LDV jakbym miał do wyboru ciecie zderzaka i krótką prostą kulę wybrałbym tą opcję zamiast długiej wywiniętej z pod zderzaka kuli na długim ramieniu co prędzej czy później się urwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a do czego ma być ten hak?

> Ja po przebojach z hakami w nubirze i LDV jakbym miał do wyboru ciecie zderzaka i krótką prostą

> kulę wybrałbym tą opcję zamiast długiej wywiniętej z pod zderzaka kuli na długim ramieniu co

> prędzej czy później się urwie

do trafica. jest na krotkiej kuli - pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hak-Pol Imioła - dobre te haki sa, czy raczej szukac czegos innego?

dobre jak masz szlifierkę i parę innych narzędzi (raczej ciężkich)

ja założyłem do T4 - ale dostałem za darmo więc nie wybrzydzałem

jakość spawów dorównuje pierwszym spawom w zawodówce na warsztatach facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakość spawów dorównuje pierwszym spawom w zawodówce na warsztatach

potwierdzam, zeby nie chcialo sie pracownikom Hak-Pola po spawaniu odczyscic stali z tego "piasku" po spawaniu, przeciez oni nie pracuja za darmo, biora za robote kase screwy.gif

3 raz nie kupie po prostu od nich haku, albo doloze i zaoszczędzę na czasie, nerwach albo szukam uzywki ktora wiem ze byla zamontowana juz kiedys na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.