Skocz do zawartości

Było do kjs, to teraz szukamy coś ulicznego


lepo78

Rekomendowane odpowiedzi

> To ZADNE znane mi 20 letnie auto, ktore ma byc upalane, i bylo upalane przez ostatnie 20 lat nie

> przejezdzi nawet tygodnia bez nakladow - nie mowiac o 2 latach.

Na hądach to ja się znam jak świnia na gwiazdach, ale są takie gruzy dwudziestoletnie, które niezależnie ile upalasz i tak psują się z tą samą, niewielką częstotliwością.

Tylko głowę trzeba sobie ogolić żeby się w tym dobrze człowiek czuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stary.

> Mialem CRXa.

> I pomijajac fakt, ze byl straaaaaaaasznym gruzem

> To ZADNE znane mi 20 letnie auto, ktore ma byc upalane, i bylo upalane przez ostatnie 20 lat nie

> przejezdzi nawet tygodnia bez nakladow - nie mowiac o 2 latach.

Jeśli kupiłeś CRXa za 3 tysiące, bo i tacy się zdarzają, albo jak to określiłeś "gruza", to nie zależnie co byś kupił, będzie się sypać. Poza tym, piszesz o upalaniu przez 20 lat. Obecnie połowa crxów stoi w garażach przez zimę, właściciele rzadko dochodzą do czerwonego pola na obrotomierzu i ogólnie nie upalają crxów. Jak ma się taki budżet jak autor wątku, można sobie kupić ED9 w idealnym stanie, które również bez problemu będzie się upalać latami bez dużych nakładów finansowych, tylko trzeba znaleźć dobrą bazę.

Z mojej strony kończę, już wystarczająco napisałem. Dla mnie jedynym słusznym wyborem z takimi wymaganiami i budżetem jest CRX, bo jak się kupi zadbany i fajny egzemplarz, to będzie służył latami i dawał kupę frajdy z jazdy, a przy okazji koszty utrzymania są bardzo przyzwoite. Możliwości dalszego rozwoju też są bardzo duże - w końcu to Honda wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli kupiłeś CRXa za 3 tysiące, bo i tacy się zdarzają, albo jak to określiłeś "gruza", to nie

> zależnie co byś kupił, będzie się sypać. Poza tym, piszesz o upalaniu przez 20 lat. Obecnie

> połowa crxów stoi w garażach przez zimę, właściciele rzadko dochodzą do czerwonego pola na

> obrotomierzu i ogólnie nie upalają crxów. Jak ma się taki budżet jak autor wątku, można sobie

> kupić ED9 w idealnym stanie, które również bez problemu będzie się upalać latami bez dużych

> nakładów finansowych, tylko trzeba znaleźć dobrą bazę.

> Z mojej strony kończę, już wystarczająco napisałem. Dla mnie jedynym słusznym wyborem z takimi

> wymaganiami i budżetem jest CRX, bo jak się kupi zadbany i fajny egzemplarz, to będzie służył

> latami i dawał kupę frajdy z jazdy, a przy okazji koszty utrzymania są bardzo przyzwoite.

> Możliwości dalszego rozwoju też są bardzo duże - w końcu to Honda

106 takie ED9 zje, wypluje i jeszcze powie, ze bylo "tres bien" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżeli mowa o peugeocie 106 to jedyne co to może wypluć przy ED9 to korby

Nie ma sensu tutaj pisać takich postów, bo połowa userów ma kompleksy związane z Hondami wink.gif A opowieści o tym, że 106 "zje" CRXa, nie komentujmy, bo to jest równie realne, co objechanie na Nürburgringu Nissana GTR, przez Toyote GT86 hehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I to jest jeden z powodow dla ktorych never nie kupie hondy :D

> Czy wy macie jakies klapki na oczach??

To nie "Hondziarze" - mimo, że nie jestem jednym z nich, piszą w co drugim temacie na centokąciku, jakie to Hondy są złe i jak to objeżdżają D13 w civicu, swoją zdłubaną na tysiąc pińcet koni wydmuszką, a potem montują do swoich aut fotele z CRX'a i jako punkt odniesienia do dobrego czasu w swoim mega doinwestowanym sprzęcie, stawiają seryjne hondy 270751858-jezyk.gif

> i generalnie EOT, bo z hondziarzem zawsze jest jałowa dyskusja...

Jak już pisałem, Hondziarzem nie jestem, bo lubię 4 modele Hondy, także nic z tych rzeczy. Z resztą, to Wy - "nie Hondziarze", piszecie tak niedorzeczne rzeczy, jak to, że 106tka nie tylko objeżdżająca, ale i "zjadająca" CRXa, co jest niezłym żarcikiem swoją drogą 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak już pisałem, Hondziarzem nie jestem, bo lubię 4 modele Hondy, także nic z tych rzeczy.

mozemy poprosic o definicje "Hondziarza"? wink.gif

sam posiadam druga Honde, podoba mi sie jeszcze pare innych ich modeli (ale tez uwazam ze obecnie sa na rowni pochylej). Skoro nie jestem Hondziarzem to kim jestem ??!! panic.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma sensu tutaj pisać takich postów, bo połowa userów ma kompleksy związane z Hondami A

> opowieści o tym, że 106 "zje" CRXa, nie komentujmy, bo to jest równie realne, co objechanie na

> Nürburgringu Nissana GTR, przez Toyote GT86

Jak duza miales stycznosc z Peugeotami ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to Wy - "nie Hondziarze", piszecie tak niedorzeczne rzeczy, jak to, że 106tka nie

> tylko objeżdżająca, ale i "zjadająca" CRXa, co jest niezłym żarcikiem swoją drogą

Ale wciaz mowisz o D seriach czy juz teraz zaczales rozwazac scenariusze, w ktorych widzisz CRXy z K24 ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mozemy poprosic o definicje "Hondziarza"?

Dla mnie Hondziarz, to osoba, która jest wręcz zakochana w marce i dla niej inna marka może nie istnieć. Bardzo wiele jest osób, które przez całe życie kupują samochody jednej marki i jeśli taki stosunek dana osoba ma do Hondy, to jest Hondziarzem.

> sam posiadam druga Honde, podoba mi sie jeszcze pare innych ich modeli (ale tez uwazam ze obecnie

> sa na rowni pochylej). Skoro nie jestem Hondziarzem to kim jestem ??!!

Nie wiem kim jesteś, to Ty powinieneś wiedzieć. Ja jestem fanem motoryzacji i nie mam jak to ktoś pisał "Klapek na oczach" i nie jestem ślepo zakochany w 1 marce. Lubie różne modele, różnych koncernów i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale wciaz mowisz o D seriach czy juz teraz zaczales rozwazac scenariusze, w ktorych widzisz CRXy z

> K24 ?

Na krętym, ciasnym torze K24 bedzie gorzej skręcać niż D16A9, ale nie wiem o czym tu mowa.

I szczerze mówiąc, na Twojego 106 w 1.6 starczy D-seria, ale jak już mówimy o najmocnieszych odmianach danego modelu, to uczciwie będzie wystawic do tej walki EE8, czyli crxa z B16A1 pod maską. Mowa oczywiście o seryjnych egzemplarzach, bo im bardziej pomodzone auta, tym honda będzie bardziej z przodu, bo ma większe możliwości rozwoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma sensu tutaj pisać takich postów, bo połowa userów ma kompleksy związane z Hondami A

> opowieści o tym, że 106 "zje" CRXa, nie komentujmy, bo to jest równie realne, co objechanie na

> Nürburgringu Nissana GTR, przez Toyote GT86

ściereczkę proszę zlosnik.gif

francuzom się parę rzeczy udało, na przykład wino i sery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stary.

> Mialem CRXa.

> I pomijajac fakt, ze byl straaaaaaaasznym gruzem

> To ZADNE znane mi 20 letnie auto, ktore ma byc upalane, i bylo upalane przez ostatnie 20 lat nie

> przejezdzi nawet tygodnia bez nakladow - nie mowiac o 2 latach.

Ojtam ojtam. Zaliczylem kilkanascie sprintow z jedna awaria na koncie. yaya.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.