Skocz do zawartości

Auto na sprzedaż, a szyba pyk!


Radauskas

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie,.. auto wystawione do sprzedaży i akurat teraz kamyk musiał uderzyć w szybę. Przyjechał "Pan" do wymiany z szybą w korzystnej cenie. Oczywiście chińska ale bardzo polecana przez "Pana", że dobrej jakości. Może i dobrej tylko jakoś szczelinki nie wyszły idealnie równo w ramie. "Pan" oczywiście zapewniał, że jest ok. i że małe różnice to standard. Ale jakoś na poprzedniej szybie moje oko nic takiego nie wychwyciło, a na tej tak. Tak więc po kilku nieskutecznych próbach wypozycjonowania szyba zostałą wyjęta i niestety muszę kupić droższą. Więc jakby ktoś potrzebował wymienić szybę to niech to uwzględni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakby byl prawdziwy klient to wzialby z peknieta.

A co za różnica czy opuszcze pińcet czy wymienie szybę?

Auto stoi, mam miejsce pod dachem, więc jaki problem. Z całą szybą weźmie każdy potencjalny ( i zdecydowany ) klient, a z pękniętą ktoś może nie chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co za różnica czy opuszcze pińcet czy wymienie szybę?

> Auto stoi, mam miejsce pod dachem, więc jaki problem. Z całą szybą weźmie każdy potencjalny ( i

> zdecydowany ) klient, a z pękniętą ktoś może nie chcieć.

Nazwa Firmy montującej raczej nie ma tu znaczenia. Trzeba po prostu pytać czy to co proponują to nie jest chińszczyzna. A marki szyby nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nazwa Firmy montującej raczej nie ma tu znaczenia. Trzeba po prostu pytać czy to co proponują to

> nie jest chińszczyzna. A marki szyby nie pamiętam.

jeśli wymiana szyby wchodzi w gre to kupiłbym tylko markową np. Pilkingtona itd, od biedy Nordglassa, ponoć są słabszej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co za różnica czy opuszcze pińcet czy wymienie szybę?

Taka, ze jak spaprali montaz to placisz za 2 wymiany.

> Auto stoi, mam miejsce pod dachem, więc jaki problem. Z całą szybą weźmie każdy potencjalny ( i

> zdecydowany ) klient, a z pękniętą ktoś może nie chcieć.

Wezmie, albo i nie, bo stwierdzi, ze skoro szyba wymieniona to przod tego auta byl kiedys tramwajem.

Gdybac mozna, ktore rozwiazanie lepsze ciezko okreslic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka, ze jak spaprali montaz to placisz za 2 wymiany.

"Pan" od chińskiej szyby dostał drugą szanse. Sam chciałem kupić Nordglassa bo mam zniżki i zlecić "Panu" zamontowanie. Ale ten się chyba obraził, zabrał chińską szybę, nie chciał kasy i pojechał.

> Wezmie, albo i nie, bo stwierdzi, ze skoro szyba wymieniona to przod tego auta byl kiedys

> tramwajem.

Jest zrobiona dokumentacja fotograficzna peknietej szyby i auta w trakcie wymiany. Dam sobie radę z obaleniem teorii spiskowej o przeszczepie z tramwaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.