Skocz do zawartości

Jeżeli kupowaliscie interfejs do opla


widaw

Rekomendowane odpowiedzi

to przygotujcie się, na wizytę policial.gif.

Firma Adako, mocno inwestuje w ochronę swoich interesów i naciska na organa ścigania, wskazując potencjalnych sprzedawców i kupców.

Sprzęt kupiłem prawie dwa lata temu (alledrogo), i wczoraj miałem wizytę i zaproszenie na przesłuchanie.

Przyjazny portal handlowy - podzielił się wszystkimi moimi danymi osobowymi łącznie z nr konta bankowego z którego płacony był PayU, za interfejs.

Co będzie dalej, nie wiem confused.gif. Czas pokaże.

Więc ostrzegam Was lojalnie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co słyszałem to alledrogo od dłuższego czasu blokowało sprzedaż fejsów.

bardzo słabo blokowali zlosnik.gif

> Powiadasz że dwa lata temu można było kupić fejs na alledrogo??

w dalszym ciągu można kupić, 3 minuty szukania na alledrogo

- 1.

- 2.

- 3.

- 4.

- 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze dwa lata temu byłem na spowiedzi na komendzie w tej samej sprawie. Zakup również przez allegro.

Ale zastanawiają mnie jeszcze fora internetowe. Przynajmniej na dwóch z nich (mowa o polskich), tematy o OpComie są bardzo aktywne, interfejs rozpracowywany na lewo i prawo, jakieś poradniki napraw itd.

Nie mówię że to jest złe, baa to jest dobre, tylko dla nas jako użytkowników, ale czy dla ADAKO.

Ludzie z tej firmy razem z policją mają wtedy trochę ułatwione zadanie wyszukiwać posiadaczy podróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mówię że to jest złe, baa to jest dobre, tylko dla nas jako użytkowników, ale czy dla ADAKO.

> Ludzie z tej firmy razem z policją mają wtedy trochę ułatwione zadanie wyszukiwać posiadaczy

> podróbek.

No cóż, policjanci to też ludzie i nie mają nadprzyrodzonych zdolności, aby wyśledzić potencjalnych "klientów". Ci drudzy się często sami podają na widelcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I mydło na sznureczku

> Prawdę mówiąc to się rozkręcili, pilnują swojego patentu

Można się dziwić i nie dziwić.

Sprzęt diag. kosztuje, a jeśli ktoś ma na tym zarabiać bo i po to wymyślone i wyprodukowane to powinien zapłacić, tyle ile kosztuje, a jeśli nie ma na to $$$ to powinni zabezpieczyć się i sprzedawać wersję "dla amatora/miłośnika" i nie mieć teraz pretensji, że ludzie kombinują, a kasa ucieka i sprzedaż spadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem gdyby Techa2 podrabiali.

Gdyby cena oryginalnego OpComa była 3 razy niższa to znalazłoby się wielu ludzi, którzy by to zakupili, bo sprzęt rzeczywiście jest dobry.

Na pozór tylko podróbka potrafi to samo co oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby cena oryginalnego OpComa była 3 razy niższa to znalazłoby się wielu ludzi, którzy by to

> zakupili, bo sprzęt rzeczywiście jest dobry.

A nie jest dlatego tak wysoka, bo ten kto ma warsztat, będzie na tym zarabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A beżowa kurtka?

Chyba nie zrozumiałeś co chciałem ci przekazać...

Na chwilę obecną więzniowie dobywają karę w swoich ubraniach cywilnych i żaden z nich nie ma napisu ZK na plecach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie miałem żadnych. O sprzedającym nie wiem, ale pewnie mu dołożyli.

Byłem, zeznania jak na spowiedzi złożyłem. Prawdę i tylko prawdę. Choć przyznam że niewiele pamietałem z faktów, kiedy, za ile, co w opisie aukcji było itd.

Teraz, czekam na cd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.