Skocz do zawartości

125p, pochwale sie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wink.gif

I ja postanowiłem sie w koncu pochwalic swoim samochodem cool.gif

Fiacik a zasadzie FSO jest z '88, w moim posiadaniu od 2 lat, silnik juz polonezowski 1500 AB, zagary okrągłe, tapicerka "welurowa". Zdjec wnetrza nie mam ale zadbane i czarne do potęgi 270751858-jezyk.gif Samochód udalo mi sie kupić pod pretekstem samochodu na slub, więc mulher.gif nie miała nic przeciw devil.gif

Zakonserowana w aucie jest każda najdrobniejsza szparka, dlatego rudej prawie nie ma 893goodvibes.gif W samochodzie sa też rózne patenty, np wszystkie właczniki świateł, są tuż pod radiem, każdy schowek i bagażnik ma lampke. W aucie są tez jakieś nieznane m.in intalacje włączane kluczykiem w schowku (tego kluczyka nie mam) blush.gif

W zeszłym tygodniu bez uwag przeszedł przegląd. Jedyne co mnie martwi to prawdopodobnie uszkodzony jeden popychacz bo stuka dość konkretnie sick.gif

qns8br.jpg

Kilka zdjęć tutaj

Chetnie wysłucham wszelkich uwag 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich

> I ja postanowiłem sie w koncu pochwalic swoim samochodem

> Fiacik a zasadzie FSO jest z '88, w moim posiadaniu od 2 lat, silnik juz polonezowski 1500 AB,

> zagary okrągłe, tapicerka "welurowa". Zdjec wnetrza nie mam ale zadbane i czarne do potęgi

> Samochód udalo mi sie kupić pod pretekstem samochodu na slub, więc nie miała nic przeciw

> Zakonserowana w aucie jest każda najdrobniejsza szparka, dlatego rudej prawie nie ma W

> samochodzie sa też rózne patenty, np wszystkie właczniki świateł, są tuż pod radiem, każdy

> schowek i bagażnik ma lampke. W aucie są tez jakieś nieznane m.in intalacje włączane

> kluczykiem w schowku (tego kluczyka nie mam)

> W zeszłym tygodniu bez uwag przeszedł przegląd. Jedyne co mnie martwi to prawdopodobnie uszkodzony

> jeden popychacz bo stuka dość konkretnie

> Kilka zdjęć tutaj

> Chetnie wysłucham wszelkich uwag

Znaczek zdecydowanie nie pasuje.

Jeden z najpopularniejszych kolorów, czyli rocznik 88'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pisząc "popychacz" co masz na myśli ??

> Szklankę, laskę czy dźwigienkę zaworową ??

> Pytam bo jakoś nie chce mi się wierzyć w uszkodzenie "szklanki"

Szklanka, bądź krzywka na wałku rozrządu crazy.gif Silnik po odłączeniu tego zaworu (wyjeciu laski) jest cichutki, a po założeniu konkretnie klepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szklanka, bądź krzywka na wałku rozrządu Silnik po odłączeniu tego zaworu (wyjeciu laski) jest

> cichutki, a po założeniu konkretnie klepie.

Raczej na bank krzywka na wałku rozrządu. Nie wiem czy to wynika z niewłaściwego smarowania czy kiepskiego materiału na wałku, ale to dość popularna usterka. Jak miałem kredensa (rocznik 1990) to też to miałem, po 40kkm nie było prawie jednej krzywki, "nowy" wałek kupowałem na szrocie i nie było za bardzo z czego wybrać hehe.gif

Te okrągłe zegary to chyba dokładane, bo zdaje się, że nie było ich jeszcze w 1988roku hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej na bank krzywka na wałku rozrządu. Nie wiem czy to wynika z niewłaściwego smarowania czy

> kiepskiego materiału na wałku, ale to dość popularna usterka. Jak miałem kredensa (rocznik

> 1990) to też to miałem, po 40kkm nie było prawie jednej krzywki, "nowy" wałek kupowałem na

> szrocie i nie było za bardzo z czego wybrać

> Te okrągłe zegary to chyba dokładane, bo zdaje się, że nie było ich jeszcze w 1988roku

Wkładali je własnie od '87-'88, ale po fso sie roznych rzeczy mozna spodziewac wink.gif

Na wałek juz od jakieś czasu poluje ale ciezko powiedzieć który wytrzyma długo. crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za dużo "dyskoteki" z przodu, minimum to wywalić te dolne halogeny i podnieść tablicę na swoje

> miejsce . Łza mi się zakręciła , bo cały czas szukam takiej kości słoniowej z 76 roku.

Eeee tam. Kości słoniowej. Sprane majtki to były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.