Skocz do zawartości

Zmieniłem koła na ziomowe i pytanie mam...


Szary77

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak średnio atrakcyjnie wygląda toto na stali i pewnie będzie się syfić, a dodatkowo świeci z przodu gwintem i nakrętką na piaście, zapytuję czy nie macie namiaru na jakieś kołpaki. Nie oryginalne oczywiście bo cena kiler jest. Poza tym zakręciłem na stal nakrętki z ALU bo te co kupiłem to jakieś guano jest a nie nakrętka. I teraz nie wiem czy nie będzie problemu z doborem kołpaczków mając nakrętki z ALU, bo wiadomo że nie są przelotowe i wystają chyba troszkę.

Jakieś porady, pomysły hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś tak średnio atrakcyjnie wygląda toto na stali i pewnie będzie się syfić, a dodatkowo świeci z

> przodu gwintem i nakrętką na piaście, zapytuję czy nie macie namiaru na jakieś kołpaki. Nie

> oryginalne oczywiście bo cena kiler jest. Poza tym zakręciłem na stal nakrętki z ALU bo te co

> kupiłem to jakieś guano jest a nie nakrętka. I teraz nie wiem czy nie będzie problemu z

> doborem kołpaczków mając nakrętki z ALU, bo wiadomo że nie są przelotowe i wystają chyba

> troszkę.

> Jakieś porady, pomysły

Załóż zimówki na alufelgi, stalowe koła sprzedaj w cholerę i ciesz się ładnym autem cały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Załóż zimówki na alufelgi, stalowe koła sprzedaj w cholerę i ciesz się ładnym autem cały rok.

Ja pewnie w przyszłym roku kupię opony całoroczne bo i letnie, i zimówki mam już mocno zużyte smile.gif

Co do kołpaków, to koledze nie pozostaje nic innego, jak podjechać do sklepu i coś dopasować zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Załóż zimówki na alufelgi, stalowe koła sprzedaj w cholerę i ciesz się ładnym autem cały rok.

Miałem tak w tamtym roku. Ale zabawa z oponami jakoś nie dla mnie. W nubie też mam stal na zime i kołpaczki jakieś 14" z aledrogo i jest git. Tu chciałbym tak samo ino nie wiem czy się da tak bezproblemowo.

Poza tym stal nówki org. kupiłem po naprawdę okazyjnej cenie.

Dałem za 4 stal tyle ile za jednego org. ALU 16" więc aż sie prosiło zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiłem to jakieś guano jest a nie nakrętka. I teraz nie wiem czy nie będzie problemu z

> doborem kołpaczków mając nakrętki z ALU, bo wiadomo że nie są przelotowe i wystają chyba

> troszkę.

Nie są przelotowe i dobrze trzymają?

Stalowe, z cieńszej blachy felgi dały się dokręcić nieprzelotowymi nakrętkami?

BTW, ile kosztują nakrętki oryginalne w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie są przelotowe i dobrze trzymają?

> Stalowe, z cieńszej blachy felgi dały się dokręcić nieprzelotowymi nakrętkami?

> BTW, ile kosztują nakrętki oryginalne w ASO?

W każdym ASO dostaniesz info że oryginalne nakrętki od ALU pasują do stali, pod warunkiem , że nie zakładasz kołpaków oryginalnych.

Trzymają bardzo dobrze. Byłem przy dokręcaniu i widziałem jak to wchodziło na szpile.

Kiedyś pisałem. W ASO zaśpiewali prawie 28 zeta za szt. Potem łaskawie w promocji po 8,50 niby zlosnik.gif więc kij im w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.