Skocz do zawartości

Hu! Hu! Ha! NASZA zima zła, czyli spam Grudniowy


Kazu

Rekomendowane odpowiedzi

> u Mnie sypie caŁy czas ,to jest nie możliwe

domyślam się, że w de

dziś o 6 rano na 2 piętrze -15 , nie chciało mi się schodzić na parter ile było przy ziemi , brry piękne słońce ale zima że żal psa wypuszczać na ogród

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej w 2-gą stronę ... Crom jest za mało a Vectry C sa bardzo popularne

No właśnie w tym rzecz. Popularne = doceniane. Kolejny raz dzisiaj usłyszałem, że "toż to Opel". A marzy mi się w drugą stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie w tym rzecz. Popularne = doceniane. Kolejny raz dzisiaj usłyszałem, że "toż to Opel". A

> marzy mi się w drugą stronę...

Jak prześledzisz raporty awaryjności Vectry C ..... ochłoniesz trochę z tą radością co do Cromy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PEPCIO mamy coś dla Ciebie

> http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Skoda-Octavia-III-prezentacja-w-Mlada-Boleslav,wid,15170367,wiadomosc.html

Już widziałem, całkiem ładny samochód jeśli tylko będzie tak udany jak poprzednie wersje - polecam ok.gif

Uszczypliwcy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już widziałem, całkiem ładny samochód jeśli tylko będzie tak udany jak poprzednie wersje - polecam

> Uszczypliwcy

Eeeee zazdrośnicy i tyle hehe.gif jest znacznie wieksza od poprzedniczki.. ciekawe jakie ma wymiary i na jakiej płycie jest budowana.. podobno ma 590 litrowy bagażnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eeeee zazdrośnicy i tyle jest znacznie wieksza od poprzedniczki.. ciekawe jakie ma wymiary i na

> jakiej płycie jest budowana.. podobno ma 590 litrowy bagażnik

No w mojej mieszczą się spokojnie ze dwa ciała, w tej nowej na luzie ze trzy, albo dwa i zakupy grinser006.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No w mojej mieszczą się spokojnie ze dwa ciała, w tej nowej na luzie ze trzy, albo dwa i zakupy

Więc będzie cieszyć się świetnym wzięciem szczególnie w kolorze czarnym i kombi w śród firm pogrzebowych... shocked.gif

I jeszcze ktos gotów powiedzieć: Całe życie jeździł Fiatami a w swoja ostatnią drogę rodzina wysłała go skodą old.gif

Jest budowana na bazie nowej płyty - modułowej która będzie wspólna dla modeli VW ( od Polo do Passata ) więc łatwa do przedłużenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Więc będzie cieszyć się świetnym wzięciem szczególnie w kolorze czarnym i kombi w śród firm

> pogrzebowych...

> I jeszcze ktos gotów powiedzieć: Całe życie jeździł Fiatami a w swoja ostatnią drogę rodzina

> wysłała go skodą

> Jest budowana na bazie nowej płyty - modułowej która będzie wspólna dla modeli VW ( od Polo do

> Passata ) więc łatwa do przedłużenia

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eeeee zazdrośnicy i tyle jest znacznie wieksza od poprzedniczki.. ciekawe jakie ma wymiary i na

> jakiej płycie jest budowana.. podobno ma 590 litrowy bagażnik

Nie zazdroszczę ,chciałbym to też bym sobie kupił Skodę,tylko ja wybrałem Fiata ,jak każdy z nas:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z innej beczki

Międzyrzecz w nocy -12

rano -11 i pierwsza niespodzianka....nie mogę dostać się do auta....drzwi od strony kierowcy nie dają się otworzyć, to samo lewy tył....po dostaniu się do auta od drugiej strony otworzyłem i bez problemu odpaliłem....teraz pytanie...czy popsułem klamkę czy może coś przymarzło i poczekać aż mróz odpuści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz z innej beczki

> Międzyrzecz w nocy -12

Bielsko -12

Jasienica -14

I piękne słońce

> rano -11 i pierwsza niespodzianka....nie mogę dostać się do auta....drzwi od strony kierowcy nie

> dają się otworzyć, to samo lewy tył....po dostaniu się do auta od drugiej strony otworzyłem i

> bez problemu odpaliłem....teraz pytanie...czy popsułem klamkę czy może coś przymarzło i

> poczekać aż mróz odpuści?

Obstawiam przymarznięcie drzwi do uszczelek.

Poczekać nie szarpać.

Wczoraj pojechałem na parking na markecie na 5 poziom-temperatura +12stopni, wszystko pięknie puściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może ta tandetna tulejka w mechaniźmie klamki zew. się wygieła?

nastawiam się właśnie na taką usterkę....w sumie to dość mocno pociągnąłem za klamkę.....myślałem że uszczelka przymarzła...trochę za zimno za oknem żeby dłubać....ale jak się zrobi cieplej to rozbebeszę te drzwi...mam przy okazji do zrobienia mechanizm opuszczana szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziwne ,bo w artykule nie pisali,że będzie też kombi.A brzytka nie jest:)

ostatnio do pracy dojezdzam autostrada wink.gif bez pospiechu i szarpania. Spalanie z tygodnia dojezdzania. Z przebiegu ponad 500km

201212051_xeshpqn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ostatnio do pracy dojezdzam autostrada bez pospiechu i szarpania. Spalanie z tygodnia dojezdzania.

> Z przebiegu ponad 500km

Kupiles juz kapelusz?? zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.