Skocz do zawartości

Jaki gaz do 3.2 Thesis a jaki do Pheaton 6.0


hubertmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję pomocy właściwe nie ja a moj znajomy .

Posiada te 2 równie ekstrawaganckie auta i chce do jednego z nich założyć gaz .

Potrzebuje pomocy / porady

Ja jestem zupełnie zielony nie miałem gazu nigdy w żadnym aucie .

Do rzeczy jaka instalacja , jakiej firmy itp

Z góry dziękuje za pomoc każde info będzie przydatne

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na pewno zdecydowanie taniej i prościej będzie z Thesis, bo to "tylko" 6 cylindrów i 230 KM. Do tego nie ma tam bezpośredniego wtrysku benzyny, co w przypadku VW nie jest już takie oczywiste. No i te 12 garów...

Jeśli chodzi o konkretną instalację, to gotowy kit pod takie auto powinien być w ofercie BRC. Polskie instalacje typu Stag/KME też byłyby ok, ale musiałby to montować ktoś z doświadczeniem w LPG w większych silnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Potrzebuję pomocy właściwe nie ja a moj znajomy .

> Posiada te 2 równie ekstrawaganckie auta i chce do jednego z nich założyć gaz .

> Potrzebuje pomocy / porady

> Ja jestem zupełnie zielony nie miałem gazu nigdy w żadnym aucie .

> Do rzeczy jaka instalacja , jakiej firmy itp

> Z góry dziękuje za pomoc każde info będzie przydatne

> Pozdrawiam

> Hubert

Z lancią nie powinno być problemów, a z W12 trochę więcej roboty ze względu na miejsce. Sterowniki lpg obsługują 8 cyl max, więc trzeba zastosować 2 sztuki. Ogólnie trzeba zamontować 2 instalki 6-cio cylindrowe, więc cena będzie facepalm%5B1%5D.gif . Identycznie robi się np, BMW V12

Przykładowe foto VW

big_HPIM1014.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to na pewno zdecydowanie taniej i prościej będzie z Thesis, bo to "tylko" 6 cylindrów i 230 KM.

> Do tego nie ma tam bezpośredniego wtrysku benzyny, co w przypadku VW nie jest już takie

> oczywiste. No i te 12 garów...

> Jeśli chodzi o konkretną instalację, to gotowy kit pod takie auto powinien być w ofercie BRC.

> Polskie instalacje typu Stag/KME też byłyby ok, ale musiałby to montować ktoś z doświadczeniem

> w LPG w większych silnikach.

Kme nevo 6 pro do Thesisa dla v12 2x6 Nevo pro w trybie master na jednym panelu sterującym + 2x dual slim ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Potrzebuję pomocy właściwe nie ja a moj znajomy .

> Posiada te 2 równie ekstrawaganckie auta i chce do jednego z nich założyć gaz .

> Potrzebuje pomocy / porady

> Ja jestem zupełnie zielony nie miałem gazu nigdy w żadnym aucie .

> Do rzeczy jaka instalacja , jakiej firmy itp

> Z góry dziękuje za pomoc każde info będzie przydatne

> Pozdrawiam

> Hubert

Weź pomiwedz mu, żeby nie szalał, to spoko pójedzie na mieszalniku z regulacją śrubką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.