Skocz do zawartości

Astra gaśnie


jendrek1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Niestety próba naprawy nie przyniosła żadnego skutku

komp wyświetla błąd walnięty czujnik położenia wałka rozrządu

tyle tylko że ten czujnik też wymieniłem i nic a dzisiaj rano niespodzianka..............AŚKA NIE ODPALIŁA...................... mad.gif

do pracy ogólnie przyjętymi środkami komunikacji publicznej ręce opadają

zobaczę jeszcze czujnik położenia wału może to on sie wysypał wczoraj ruszałem złączką tego ustrojstwa może go sam wykończyłem confused.gif

podobno ten sam błąd wyskakuje

a może ktoś pomoże problem rozwiązać frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba z tego będzie

wymieniłem czujnik położenia wału ( były tylko włoskie podróby ale może trochę pośmiga)

silnik zapalił ciężko ale po poprzednich nieudanych próbach był prawdopodobnie zalany

pracuje równiutko

dzisiaj już nie będę robił próbnych jazd bo browarek zapodałęm

zobaczę jutro rano czy odpali do pracy czy rowerek bedzie używany 270751858-jezyk.gif

narazie wentylatory się załączyły wygląda wszystko OK ale nie chwalmy dnia przed zachodem crazy.gifmlot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x20xev w vectrze z tego samego rocznika- okazalo sie ze czujnik polozenia byl dobry, a wiązka przed czujnikiem byla przegnita

polaczylismy na nowo,zaizolowali i smiga, takze warto zajrzeć ciut wyżej-odkręc tasme albo zdejmij peszel i sprawdz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> x20xev w vectrze z tego samego rocznika- okazalo sie ze czujnik polozenia byl dobry, a wiązka przed

> czujnikiem byla przegnita

> polaczylismy na nowo,zaizolowali i smiga, takze warto zajrzeć ciut wyżej-odkręc tasme albo zdejmij

> peszel i sprawdz

no jak znowu zaniemówi to trzeba będzie rozbebeszyć wiązkę

jak bedzie wiązka to napiszę bo cena wymiany czujników to równowartość silnika zaraz bedzie

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w nowym roku

z tą moja Aśką to trochę dziwna sprawa

zamiast wymienić czujnik położenia wałka rozrządu którego błąd wskazywał komputer

wymieniłem czujnik położenia wału autko zaczęło działać w zasadzie normalnie

czasami lekko przerwie ale to w czasie jazdy na wolnych obrotach

ale za to teraz z silnika dobiega modulowany gwizdek w pewnym zakresie obrotów a konkretnie ok 1500-2000 obr

co się znowu kończy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.