Skocz do zawartości

mandat z powietrza?


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

> świetna riposta, ale merytorycznie jesteś miałki

ja się tylko ustosunkowałem do Twojego wywodu i tyle w temacie- najzwyklej w świecie się z TObą nie zgadzam. Wychodze z założenie, że pewne zasady obowiązują na drodze i wynikają z Prawa o RUchu Drogowym, nic na to nie poradzisz. Nie zamierzasz ich respektować moja wola. Dostaję mandat, punkty, w końcu prawo jazdy zabiorą. Można się nie zgadzać z ograniczeniami w pewnych miejscach ale mądry człowiek nie siedzi na forum i płacze tylko dąży do zmiany. Póki co nie pochwaliłeś się takim działaniem zlosnik.gif WYbacz mi za porównanie ale jak czytam Twoje żale, to słyszę piosenkę ROdowiczowej- "Dziś prawdziwych Cyganów nie ma.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja się tylko ustosunkowałem do Twojego wywodu i tyle w temacie- najzwyklej w świecie się z TObą nie

> zgadzam. Wychodze z założenie, że pewne zasady obowiązują na drodze i wynikają z Prawa o RUchu

> Drogowym, nic na to nie poradzisz. Nie zamierzasz ich respektować moja wola. Dostaję mandat,

> punkty, w końcu prawo jazdy zabiorą. Można się nie zgadzać z ograniczeniami w pewnych

> miejscach ale mądry człowiek nie siedzi na forum i płacze tylko dąży do zmiany. Póki co nie

> pochwaliłeś się takim działaniem WYbacz mi za porównanie ale jak czytam Twoje żale, to słyszę

> piosenkę ROdowiczowej- "Dziś prawdziwych Cyganów nie ma.."

nigdy na tym forum jeszcze nie płakałem, ale chyba rozmowa z Tobą mnie do płaczu faktycznie doprowadzi. Po to jest właśnie forum, żeby się wypowiadać. Również krytycznie. A co do porównania do piosenki to się powstrzymam. Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> By Ty jesteś typowy polski kierowca, który przepisowo jadących wyśmieje i będzie stosował własne

> zasady w społeczeństwie.

> Tak, jest. 120km/h to prędkość dozwolona np w Hiszpanii na autostradach. Ale polskie drogi są

> lepsze i polski kierowca wie, co jest dla niego lepsze. Cała Europa się myli.

> I w statystykach wypadków drogowych masz wynik myślenia rozsądnych kierowców.

no niestety to prawda drogi i oznaczenia dla nich są brane z kosmosu ok.gif

u mnie na wsi jest biedronka i do niej jest zakaz skrętu w lewo przez co trzeba naginać spory kawałek

.

5m wcześniej jest przewidziany sklep jakiś mały i jak najbardziej do niego możesz skręcić bez problemu zlosnik.gif

Dodam jeszcze że wcześniej tego znaku z zakazem skrętu nie było i przez 1,5 roku nie było tam ani jednego zdarzenia drogowego zlosnik.gif

Oczywiście od postawieniu znaku stoi tam straż gminna i robi zdjęcia i wystawia mandaty zlosnik.gif jak by ktoś się zapomniał i nie zauważył nakazu jazdy na wprost zlosnik.gif

ale wyjeżdżając z tej biedronki nie ma już żadnego znaku który by informował że trzeba skręcić w prawo gdyż na drodze jest podwójna ciągła sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj spokój i daj żyć tym którzy jadą tak jak znaki nakazują, chcesz to sobie pędź, Twoje prawko

Ja powiem więcej - chciałbym doczekać czasów, kiedy policja będzie się puszczała za takim "poganiającym" jadących przepisowo i im uświadamiała niestosowność zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja powiem więcej - chciałbym doczekać czasów, kiedy policja będzie się puszczała za takim

> "poganiającym" jadących przepisowo i im uświadamiała niestosowność zachowań.

wracałem jakiś czas temu 7- mką, generalnie droga przez las i tak wszyscy jechali więcej niż te 90, w pewnej chwili znalazł się gość który depnął i sznurek wyprzedzać zaczął, na ciągłych, skrzyżowaniach jak już był w połowie długości to wychyliła się za nim drogóweczka, która gdzieś z przed nami w sznurku jechała zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.