Skocz do zawartości

coś tłucze


LuQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zaobserwowałem pewien fakt którego nie moge zdiagnozować. Mianowicie podczas skręcania w prawo i gdy koła są skręcone w większej połowie coś tłucze od strony kierowcy z przodu. Co to może być? Na prostej drodze nic nie słychać, troszkę większe wyboje i nawala. Poduszkę amortyzatora wymieniłem bo miała luzy, co może jeszcze być i jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, niedawno zaobserwowałem pewien fakt którego nie moge zdiagnozować. Mianowicie podczas

> skręcania w prawo i gdy koła są skręcone w większej połowie coś tłucze od strony kierowcy z

> przodu. Co to może być? Na prostej drodze nic nie słychać, troszkę większe wyboje i nawala.

> Poduszkę amortyzatora wymieniłem bo miała luzy, co może jeszcze być i jak to sprawdzić?

Pierwsza moja myśl to może sworzeń wahacza. bo mi też tłukło na wybojach a tuleje były dobre a sworzeń miał porzadny luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie biorę to pod uwagę. Gumka sworznia od kiedy tylko pamiętam była lekko nacięta, może w końcu nazbierało się syfu i podziękowało za współpracę. Moge to zdiagnozować ? Lewarek i szarpanie za koło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest to przegub to skrec kołami na maxa w ktoras strone i rusz jesli slychac takie przeskakiwanie albo tykotanie to przeglub ale jesli na prostym odcinku drogi na wybojach wali Ci cos to jest sworzen wachacza jeszcze jak mowisz ze masz rozcieta gume no wedlug mnie bedzie to to. Podczas skretu w prawo cala masa przechodzi na lewo i bedzie jest juz wyrobiony sworzen i strzela wiem bo ostatnio mialem taka sama sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnosisz auto lapiesz za kolo na godzinie 12 i 6 i probojesz ruszyc jesli cos nie tak ze swozniem powinienes poczuc luz ewentualnie na kanale na podniesionym aucie jakas lyzka / lapka (jak zwal tak zwal grinser006.gif ) probojesz ugiac wachacz w dol opierajac sie o zwrotnice i jesli sworzen ma luz to zobaczysz jak sie rusza 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra moi mili raczej jest to wahacz, teraz pytanie nr. 1 macie jakies zaufane sklepy na allegro z dobra cena i zeby trafic na ori ricambi? 2. Wymieniac tylko uszkodzony czy dwa? Drugi z tego co pamietam jest w stanie bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra moi mili raczej jest to wahacz, teraz pytanie nr. 1 macie jakies zaufane sklepy na allegro z

> dobra cena i zeby trafic na ori ricambi? 2. Wymieniac tylko uszkodzony czy dwa? Drugi z tego

> co pamietam jest w stanie bdb.

Wahacz śmiało jeden wymieniaj. A na allegro można trafić oryginały w dobrej cenie, ale ja już dawno temu kupowałem i nie pamiętam od kogo, tak czy siak miał oznaczenia Ricambi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.