Skocz do zawartości

Płyta pod silnik


Majkel86

Rekomendowane odpowiedzi

> Interesuje mnie płyta pod silnik do Seja. W sporcie sie przyda. Ktos robił? Mozna gdzies kupić

> gotową? Jakieś schematy są żeby zrobić?

Jeżeli chcesz kupić gotową płytę to Irek Górny takową wykona ok.gif Poszukaj na forum wiele razy był poruszany temat płyty wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli chcesz kupić gotową płytę to Irek Górny takową wykona Poszukaj na forum wiele razy był

> poruszany temat płyty

nie jestem pewny kto mam schemat jak zrobic ale to moze byc ksytek lub lampar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zrobilem taki oto opis wiecej moze lampar powie co i jak

Ale fota. hahaha.gif

Przód do podłużnic, tył pod przednie tuleje wahaczy.

To tak w skrócie.

Powiem tylko na pocieszenie, że dopiero po wyjęciu silnika udało się to zrobić na tyle pancernie, że tylko płyte ze 2-3 razy w sezonie wystarczy odkręcić i podklepać.

Wcześniej było wiadać, że właściwie co impreza płyta ciągle, po kawałku się cofała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale fota.

> Przód do podłużnic, tył pod przednie tuleje wahaczy.

> To tak w skrócie.

> Powiem tylko na pocieszenie, że dopiero po wyjęciu silnika udało się to zrobić na tyle pancernie,

> że tylko płyte ze 2-3 razy w sezonie wystarczy odkręcić i podklepać.

> Wcześniej było wiadać, że właściwie co impreza płyta ciągle, po kawałku się cofała.

To nie dobrze. A jakiej grubości jest ta płyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozwiązanie OK ale lepiej zmienić mocowanie samej płyty do stelażu. w tym przypadku kilka cięć i

> śruby są na tyle zniszczone że ciężko odkręcić.

Chodzi Ci o dostęp do śrub od dołu?

Jeśli tak, to nie ma to w tym wypadku znaczenia bo mam na śrubach zamkowych, a odkręcam płaskim z grzechotką od góry.

Na podnośniku to ledwie pare minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi Ci o dostęp do śrub od dołu?

> Jeśli tak, to nie ma to w tym wypadku znaczenia bo mam na śrubach zamkowych, a odkręcam płaskim z

> grzechotką od góry.

> Na podnośniku to ledwie pare minut roboty.

Niby OK ale jednak wygodniejsze jest na spawanie alu kątowników lub zamocowanie stalowych kątowników od strony zew płyty (przód). Tylne mocowanie wsuwane. Wtedy po skręceniu koła masz dojście i odkręcasz wyciągasz do przodu i tyle. Zadanie płyty jest proste. Ma chronić miskę itp ale co za tym idzie musi też być wygodne w ściąganiu i zakładaniu Im mniej czasu to zajmuje tym lepiej na zawodach dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niby OK ale jednak wygodniejsze jest na spawanie alu kątowników lub zamocowanie stalowych

> kątowników od strony zew płyty (przód). Tylne mocowanie wsuwane. Wtedy po skręceniu koła masz

> dojście i odkręcasz wyciągasz do przodu i tyle. Zadanie płyty jest proste. Ma chronić miskę

> itp ale co za tym idzie musi też być wygodne w ściąganiu i zakładaniu Im mniej czasu to

> zajmuje tym lepiej na zawodach dla Ciebie

Wyszedłem z założenia, że jak misa będzie do wymiany to już nie ma po co płyty odkręcać na zawodach. zlosnik.gif

Dostępu do reszty istotnych elementów mi nie zasłania. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Interesuje mnie płyta pod silnik do Seja. W sporcie sie przyda. Ktos robił? Mozna gdzies kupić

> gotową? Jakieś schematy są żeby zrobić?

Jeśli jesteś nadal zainteresowany to posiadam na sprzedaż takową. Również płytę pod bak. Bdb spasowana a co najważniejsze mocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.