Skocz do zawartości

Zafira a aktywacja tempomatu jaki sprzęt,zmiana manetki


Artur1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,będę montował w zafirze A tempomat w związku z tym mam kilka pytań czy po zamontowaniu czujnika sprzęgła oraz zmiana manetki będzie konieczna aktywacja w ECU czy może być tak że po założeniu będzie działało bez konieczności podłączania kompa .Kolejne moje pytanie od jakich modeli jeszcze pasuje mmanetka ? .Czy ktoś może polecić ewentualnie jakiś tani interfejs który to zrobi widziałem na aukcjach internetowych coś takiego Opel TECH2+ cena od 140 do 200zł w specyfikacji jest że obsługuje tempomat może ktoś coś podpowiedzieć na ten temat .Wiem że tematów jest sporo ale wolę się upewnić zanim wyłożę na coś kasę .Z góry dziękuję za pomoc

post-102174-14352518535867_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za link czytałem już ten temat,kolega pisze o pseudo zamienniku chodzi o coś takiego ? http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-opel-tech2-auta-1996-04-i2924735700.html przepraszam za link z allegro ale w opisie jest coś o tempomacie .Jeżeli ktoś może polecić jakiś pseudo zamiennik interfejs który to obsługuje to było by fajnie.Mieszkam w takiej dziurze że będę miał tu ciężko żeby ktoś mi to aktywował,dal tego wolę kupić coś i zrobić samemu z góry dzięki za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok dzięki za link czytałem już ten temat,kolega pisze o pseudo zamienniku chodzi o coś takiego ?

> http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-opel-tech2-auta-1996-04-i2924735700.html

Tym fejsem nie dasz rady aktywować niczego..... można tylko odczytać i wykasować błędy. To nie ma nic wspólnego (poza nazwą) z serwisowym TECH'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już rozumiem cofnę się jeszcze do odpowiedzi wyżej "albo pseudo zamiennik op-com" może ktoś polecić coś takiego ? ewentualnie wiadomość pw będę bardzo wdzięczny .Jeszcze pytanie czy manetka przełącznik od omegi astr z nr fabryczny: 90560990/991 będzie pasował, manetak chyba jest od astry bertone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Ok już rozumiem cofnę się jeszcze do odpowiedzi wyżej "albo pseudo zamiennik op-com" może ktoś

> polecić coś takiego ? ewentualnie wiadomość pw będę bardzo wdzięczny .Jeszcze pytanie czy

> manetka przełącznik od omegi astr z nr fabryczny: 90560990/991 będzie pasował, manetak chyba

> jest od astry bertone .

Zafira A? Diesel czy benzyna? W starych oplach jest zwykly mechaniczny tempomat.

manetka z astry/omegi pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.