Skocz do zawartości

Jak poprawić światła?


wito99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu moja mulher.gif narzeka na przednie światła. Wymieniłem już jej lampy na nowe firmy niewiem.gif. Niestety, dziś sam sprawdziłem i fakt są kiepskie. Poradźcie mi w jakie lampy najlepiej zainwestować żeby mogła bezpiecznie śmigać punciawką. Widziałem na Allegro lampy na 2xH1, może te były by lepsze. No chba że jest jakiś inny sposób poprawy świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żarówki raczej nie byle jakie bo PHILIPS X-treme Vision. Rozwiń temat odnośnie przekaźników, co to

> zmienia itp.

Sprawdź napiecie na żarówce i na akumulatorze, jeśli będą spore różnice to można pokusić się o założenie przekaźnika/przekaźników. U mnie jest to różnica 0.1/0.2V więc nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdź napiecie na żarówce i na akumulatorze, jeśli będą spore różnice to można pokusić się o

> założenie przekaźnika/przekaźników. U mnie jest to różnica 0.1/0.2V więc nie ma sensu.

Jutro to sprawdzę. Natomiast jeśli chodzi o lamyp H1 to pewnie trzeba trochę pomodzić, one tak jak widziałem na zdjęciach mają inną wtyczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak jest inna wtyczka taka jak tu jakiś tekst

> ja też zmieniłem u siebie z H4 na nowe H1 i dołożyłem od razu przekaźniki

No to jeszcze łopatologicznie jak się zabrać za instalację przekaźników, bo widzę z opini użytkowników że to jednak pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdź napiecie na żarówce i na akumulatorze, jeśli będą spore różnice to można pokusić się o

> założenie przekaźnika/przekaźników. U mnie jest to różnica 0.1/0.2V więc nie ma sensu.

Dzisiaj sprawdziłem napięcie i co się okazało, spadek napięcia pomiędzy aku a napięciem na żarówkach jest spory i wacha się na poziomie 1,65V. Jeszcze prośba o to w jaki sposób wstawić przekaźniki. Czyli gdzie jaki kabelek itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj sprawdziłem napięcie i co się okazało, spadek napięcia pomiędzy aku a napięciem na

> żarówkach jest spory i wacha się na poziomie 1,65V. Jeszcze prośba o to w jaki sposób wstawić

> przekaźniki. Czyli gdzie jaki kabelek itp.

poszukaj schematu w google lub daj elektrykowi niech ci zamontuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siedze już 2 godziny i nic konkretnego nie znalazłem, niestety. Zawsze staram się robić w autach

> sam.

Witam,

Narysowałem Ci schemat dla jednego obwodu:

286661243-h4.JPG

Edit: Na 90 % masz zaśniedziałe połączenia reflektorów z instalacją pojazdu. Odepnij wtyczkę od reflektora i wyczyść dokładnie całe połączenie.

post-115567-14352518954367_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.